מכונת תוויות מוצרים

תיוג ישירות למוצר

בין אם אתה מתייג ישירות לספרים, פתחי חימום, סלילי פלדה או קוביות גבינה, יש פתרון VKPAK לתווית המוצר שלך.

VKPAK תכננה מערכות רבות לתיוג מוצרים ישירים. מערכות אלה כוללות הדפסת תוויות VKPAK והדבקת תווית או יישום תווית, בהתאם ליישום. הם עשויים לכלול ציוד היקפי כגון משקלי משקל, הרכבה מותאמת אישית, טיפול בחומרים, סורקים, מאמתים, מארזים או מחשבי מסך מגע משולבים. שיטות יישום תוויות לסימון מוצרים ישירים כוללות טמפ, טמפ-פוצץ, פיצוץ או ניגוב.

המוניטין של VKPAK באינטגרציה של המערכת מהווה יתרון ביישומי תיוג מוצרים. יישומים רבים דורשים צורה כלשהי של שילוב, בין אם זה שילוב תוכנה, שילוב טיפול בחומרים או שניהם. VKPAK מומחים בתכנון מערכות לתיוג מוצרים שיעמדו בדרישות הספציפיות של כל לקוח.

כחלק מפתרונות האריזה השלמים של VKPAK, ניתן להשתמש במכונות תיוג אוטומטיות עם מגוון מכונות אריזה, או כיחידה עצמאית. נורלנד אינטרנשיונל מציעה מגוון רחב של תוויות המתאימות ליישומים מוטבעים או שולחניים, ופתרונות תיוג רגישים ללחץ, שרוול מכווץ או עם גלגול. פתרונות תיוג אלה הם רב תכליתיים ועונים על דרישות כמעט בכל ענף, כולל מים ומשקאות, קוסמטיקה, מזון, מוצרי בית ועוד. צרו קשר עם הצוות שלכם ב- VKPAK כדי לקבוע מכונת תיוג שתתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

פתרונות התיוג המוצעים ב- VKPAK כוללים את מוליך מדפסת התווית המהירה. מגוון רחב של פתרונות תיוג מוצע על מנת לספק מגוון צרכים לזיהוי מוצרים. פתרונות התיוג כוללים יישומי מדפסת תוויות, יישומי תוויות ומדפסות תוויות. פנה לנציג פתרונות תיוג לכל שאלה או שאלה.

כאשר אתה זקוק לפתרון תוויות מוצרים, VKPAK מספק את המוצרים הבאים כדי לענות על הדרישות שלך