מכונות בקבוק חרוטי אוטומטיות מותאמות אישית מכונות מכונה תוויות סיבוביות

מכונת תוויות מדבקות סיבוביות היא שימושים לסימון בקבוקים חרוטיים מלאים ואטומים. מכונת תיוג סיבובית זו הינה דגם קומפקטי שמשתמש בפחות מקום בזכות המבנה הסיבובי שלה. בקבוקים לא סדירים אוטומטיים מכונה תיוג תוויות בקבוקים בצורת שונות במהירות מקסימלית של 120 אמפולות לדקה. המכונה תואמת לתקני הייצור הטובים הנוכחיים.

הפעלת תהליך במכונות תיוג סיבוביות המותאמות לתיוג בקבוקים מחודדים חרוטיים

בקבוקים חרוטי אוטומטיים בהתאמה אישית מיכלים מחודדים פרטי מכונת תיוג סיבובית

המכולות שהתקבלו מתולעת ההזנה לגלגל הכוכבים מרוחקות במדויק ומגיעות לנקודת התווית סביב הנקודה במרחק דומה. בעת כניסה לנקודת התיוג, חיישן המיכל מתחיל עם מנוע סרוו ולחיצה על החגורה לחץ על התווית בצורה חלקה בין כרית לחגורה. תאי פוטו חיישן תווית מזהים את הרווח בין שתי תוויות ומחזיקים אותם עד שמגיע המכל הבא. בינתיים של פעולה זו הדפסות מצורפות להדפסה פנאומטית.

פרמטר בסיסי של מכונת תיוג מותאמת אישית עם תבנית להחזקת מכולות מחודדות:

בקבוקים חרוטי אוטומטיים בהתאמה אישית מיכלים מחודדים פרטי מכונת תיוג סיבובית

מכונת תיוג סיבובית אוטומטית לבקבוקים חרוטיים
יכולת תיוג (יח '/ דקה): 40-150 יח' / דקה
דיוק תיוג (מ"מ): ± 1.0 מ"מ
גודל תווית: (L) 20-280 מ"מ (H) 30-140 מ"מ
גודל חומר: Φ40-Φ100 מ"מ (H) 40-300 מ"מ
גלגול פנימה (מ"מ): Φ76 מ"מ
גליל קוטר חיצוני (מ"מ): -350 מ"מ
גודל מכונה (מ"מ): (L) 2000 * (W) 850 * (H) 1450 (mm)
ספק כוח: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

דוגמאות למכונת תיוג סיבובית מותאמת אישית עם תבניות להחזקת מיכל

דוגמאות למכונת תיוג סיבובית מותאמת אישית עם תבניות להחזקת מיכלדוגמאות למכונת תיוג סיבובית מותאמת אישית עם תבניות להחזקת מיכל

מפעל לייצור תוויות מכונות

מפעל לייצור תוויות מכונות

להבטיח: על כל המכונה, היא דורשת אחריות לשנה. (לא כלול האחריות בעיות עקב תאונות, שימוש לרעה, שימוש לא נכון, נזקי אחסון, רשלנות או שינוי בציוד או ברכיביו.

הַתקָנָה: לאחר שהמכונה מגיעה למפעל שלך, אם אתה זקוק לכך, הטכנאי שלנו ילך למקום שלך כדי להתקין ולבדוק את המכונה וגם להכשיר את העובד שלך להפעלת המכונה (זמן הרכבת תלוי בעובדך). ההוצאות (כרטיס טיסה, מזון, מלון, דמי נסיעה בארצך) צריכים להיות בחשבונך ואתה צריך לשלם עבור הטכנאי 100 דולר ליום. גם אתה יכול ללכת למפעל שלנו לעשות אימונים.

אחרי שירות: אם אתה נתקל בבעיה במכונה, הטכנאי שלנו ילך למקום שלך כדי לתקן את המכונה בהקדם האפשרי. העלות צריכה להיות בחשבונך.