מכונת תווית-שקית

VKPAK יודע תיוג שקיות. תכננו מספר מערכות תיוג שקיות שונות. בשקיות מלאות, VKPAK יכול לשים מדבקת מדבקות תוויות או מוליך תוויות על פס הייצור שלך כדי לתייג שקיות לאחר מילוי, אך לפני משטחים. מידע כגון קודי תאריך ומגרש, ברקודים ותכנים מודפסים ו / או מוחלים אוטומטית על התיק בקו המסוע הקיים. ניתן להשיג זאת עם כל תווית VKPAK. הדגם והגודל הספציפיים של התווית תלויים בגודל התווית, בהעדפת מנוע ההדפסה ובקצב התפוקה.

עבור תיוג שקיק לא ממולא, VKPAK תכננה מערכת הזנת ותוויות שקיות. מערכת זו מנצלת מערכת הרמת ואקום רובוטית בכדי להציג את השקיק הריק ליחידת התיוג. לאחר הצגת התיק, התווית מדפיסה ו / או מחילה את תווית המידע על השקית הריקה. לאחר מכן הוא מועבר לפח איסוף כדי להמתין לתהליך המילוי.

כל מערכת תיוג שקיות יכולה להיות משולבת עם מערכות עיבוד נתונים בסיסיות / הזמנות עכשוויות או להגדיר כפעולה המתנה.

אנו מרגישים גאים להציג את עצמנו כאחד היצרנים והיצואנים המובילים ביותר של מכונת תוויות נרתיקים מצוינת. הוא נמצא בשימוש נרחב בקווי אריזה של תעשיות שונות. משולבת בטכנולוגיה מתקדמת המבטיחה יישום תווי צד או כפול צדדי, מכונה זו נמצאת בשימוש נרחב להחלת תוויות על שקיות סטנד-אפ ריקות מוכנות מראש. זמין ללקוחות במפרט ותצורות שונות, מכונת תיוג נרתיק זו נבדקת בקפדנות על פרמטרי איכות סטנדרטיים שונים.

סוגי מכונות תיוג שקיות

חותם מחדש את התווית
תווית איטום מחדש מונחת על גב השקיק. זה משמש לאטום מחדש את השקיק לאחר פתיחתו. תווית שקית האיטום החוזרת עוזרת לשמר את המוצר לפרק זמן ארוך יותר.
תווית קדמית
תווית קדמית מוחלת על החלק הקדמי של השקיק. ניתן להשתמש בזה בנוסף לאריזות העיקריות של המוצרים, לצורך מודעות למותג. דוגמה יכולה להיות תווית להפחתת מחירים.
תווית אחורית
תווית גב מוחלת על גב הנרתיק. זה יכול לכלול מידע נוסף החורג מהאזור הנתון במוצר. תווית שקית זו עשויה גם לספק מידע תזונתי למוצרים.

תווית התווית האוטומטית VKPAK היא תכליתית ומאפשרת יישום תווי צד או כפול צדדי על שקיות או שקיות סטנד-אפ שהוכנו מראש. זה אידיאלי עבור סביבות ייצור שצריכות להתאים למגוון רחב של מוצרים בריצות אצווה קטנות.

תוויות שקיות בנויות בהתאמה אישית תוויות את החלק העליון והתחתון של השקיות שהוצגו בערימות והועברו לערימה עם יריעות. דוגמאות למוצרים כוללות אך לא מוגבלות: קפה, THC, מריחואנה, מוצרים הקשורים למריחואנה, תבלינים.

כאשר אתה זקוק לפתרון תיוג שקיות, VKPAK מספק את המוצרים הבאים כדי לענות על הדרישות שלך