מכונת תיוג דלי

תעשיות רבות מסתמכות על דליים כדי לאחסן ולהעביר את החומרים והמוצרים שלהם. לא משנה איזה סוג עסק אתה מנהל, חשוב שמערכת תוויות הדלי שלך תהיה אמינה, מהירה ומדויקת.

הדרך הטובה ביותר להבטיח את התווית של המוצרים שלך בצורה נכונה היא באמצעות מערכת מותאמת. מכונות VKPAK הן בעיצוב מודולרי וניתנות לשילוב עם מגוון אביזרים ליישומים שונים. ניתן להתאים את המכונות של VKPAK בקלות לגודל המכולה המדויק שלך, להחזיק אותו בדיוק בזמן שמדביקים תווית. תווית הדלי היא מערכת מהירה שיכולה להכיל מגוון סוגי תוויות שונים, כגון תוויות עטיפה או תוויות צד שטוחות לדליים מלבניים.

וִידֵאוֹ:

בהתאם למתקן הנוכחי שלך, מערכת תוויות ה- Bucket שלנו יכולה להיות מערכת עצמאית או להשתלב בפס ייצור גדול יותר. יכולות ההנדסה של VKPAK חזקות ואנו מתגאים ביכולת להנדס פתרון אוטומציה המיועד לצרכי הייצור שלך.

פרמטר ראשי (דגם סטנדרטי)
דיוק תיוג± 1 מ"מ
מהירות תיוג30-45 יח '/ דקה
גודל תוויתL: 20mm-285mm W: 20mm-135mm
גודל מוצרקוטר: 25mm-100mm H: 25mm-300mm
מִשׁקָלכ 185 ק"ג
כּוֹחַ1000W

פתרון תיוג דלי דלי

מכונת תוויות הדלי היא קלה להפעלה עם דלפק תוויות. בקרת אצווה קבועה מראש, מקלדת ותצוגה דיגיטלית המתאימה למגוון יישומי תיוג גליליים בפורמט גדול. יש לו מנועי צעד לתיוג מהיר ומדויק ולשער בשליטה פניאומטית. הרמת דלי עם מכלול כונן ממונע למיקום אופטימלי של התווית. עם זיהוי תוויות אטום כסטנדרט ומתכוונן בקלות לחילוק מראש ולמיקום תוויות בקנה מידה מדורג.

פתרון אמין לסימון דלי ודלי בשורה. זרוע מריחה ייחודית לניגוב משולבת בתוך הדפסת VKPAK והדפסת יחידה או מוליך תווית על תוויות גליליות מדויקות כגון דליים ודליים. זרוע המוליך המונעת על ידי החגורה עוקבת אחר היקף הדלי או התוף כדי לנגב היטב את התווית.

המערכת המוצגת משלבת מוליך תוויות VKPAK במצב אופקי להחלת תווית דלי מודפסת מראש. מערכת תיוג דלי / דלי מסוג זה יכולה להחיל תווית גדולה יותר, כמו תווית ברוחב 6 או 8.5 אינץ 'כדי להבטיח מידע מלא וקריא.

תווית הדלי היא מכונת התיוג של דלי המתקדמת ביותר בתעשייה. זה תוכנן במיוחד כדי ליישם מדויקות ויעילות מדבקות קדמיות או קדמיות ואחריות על דליים גדולים, עגולים, מרובעים, פכים ואמבטיות. הגישה הייחודית של VKPAK משתמשת בשערי ניגוב, מניפולציה באוויר ומערכות חגורה מנוהלות על ידי סרוו כדי להבטיח יישום עקבי וללא קמטים. עבור עטיפת דליים, דליים, אמבטיות וכדים בידיות, מודול כיוון אופציונלי מכוון את הידיות לתווית לדיוק בכל פעם.

סוג ומפרט תווית

תווית רב עוצמה ורב-תכליתית לסימון קדמי או רב פנלים של דליים, דלי, פכים ואמבטיות

סוג מכונה: מכונת תיוג דלי, תווית דלי, תווית דלי

יישומי תיוג: תיוג קדמי, תיוג רב פאנלים, תיוג עטיפה מלא

סוגי מכולות: מדבקת תווי דלי פלסטיק עגולים או מרובעים, פכים, דלי, אמבטיות, מתכת ורוב החומרים האחרים

נבנה כדי לעמוד במפרט הנדרש שלך

אם אתה זקוק לפתרון יישומים פשוט, המוליך של תווי הדלי שלנו כולל תכונות פרימיום רבות שמבטיחות יישום מהיר ויעיל של תוויות להשגת יעילות עבודה עליונה.

עיצוב ייחודי שנבנה ליעילות תיוג מקסימלית של דלי

ב- VKPAK אנו תמיד מחפשים מצבים ושיטות שיעזרו למתקן שלך להתייעל ליעילות עומס מרבית. תווית הדלי שלנו בנויה באותה מתודולוגיה.

לתווית מצויד רשת ואקום המופעלת באמצעות צילינדר אוויר, קצרה ומוטה (באורך של כ- 15)), המשלבת מספר חגורות טבעת O מונעות מנוע צעד המשתנות במהירות ולסיעתן בהזנה ארוכה. , תוויות רכות. מאווררי מאפינס משמשים לייצור ואקום כדי להחזיק את הצד היבש של התווית כנגד טבעות ה- O כדי להעביר נסיעה.

מרשם מגבים לבד מוצק המוצמד בקצה הרשת על תווית הדלי משמש ליצירת קשר עם פני השטח של המוצר על מנת ללחוץ על התווית לחיבור ראשוני; התווית מתחברת כשמוציאה את הרשת על ידי המוצר המתקדם.

טבעות ה- O הממונעות נעות בזמן שהתוויות מתפזרות ונעצרות כאשר הקצה הקדמי של התווית מגיע לשיא המגבון. זה נקבע על ידי חיישן תווית פוטואלקטרית שמזהה את מיקום העצירה ועולה בקנה אחד (אפילו עם אורכי תווית משתנים).

מסילות מנחה ידיות מקבילות מרווחות היטב (למיקום אנכי) מותקנות כדי לנקות את החלק העליון של כל מוצר על מנת לשמור על כיוון השורה, ומונעות מהמוצרים להסתובב מחוץ למצב בזמן נסיעה למכלול מייצב החגורה.

כל השלבים הללו נעשים במקביל בכדי להבטיח שתהליך תיוג הדלי שלך ממקסם את היכולת ללא הרף ומבטל זמן השבתה ככל האפשר.

נעשה עמיד עם חומרים ורכיבים פרימיום

כסטנדרט עם כל יישומי התוויות של VKPAK, תווית הדלי שלנו מיוצרת באמצעות רכיבי אלומיניום אנודייז כבד ופלדת אל-חלד. מסילות מדריך מובנות במסוע של תווית הדלי כדי להבטיח שהמוצר יישאר בתוך הפרמטרים המתאימים לתיוג מדויק ועקבי.

דאג ליעילות תפעולית בשיא במתקן שלך באמצעות תווית הדלי של VKPAK. צרו איתנו קשר עוד היום כדי להתחיל ולבקש הצעת מחיר.