מכונת תיוג אמפולה

מכונת תיוג אמפולה אנכית במהירות גבוהה המודל של מכונת התיוג מיוצרת תחת פיקוח נוקשה תוך שמירה על תקני ה- GMP המחמירים לשימוש בתעשיות פרמצבטיות ובעלי ברית. תקני בקרת איכות מחמירים מאוד שאומצו בתהליך הייצור מבטיחים הפעלה ללא בעיות וזקוקים לזמן תחזוקה / כיבוי מינימלי. ההפקה הגבוהה של המכונה חוסכת עלויות ייצור וגם חוסכת זמן יקר. למכונת תיוג האמפולות האוטומטית מערכת כונן משתנה בתדירות AC לשליטה חלקה במכונה להוצאת נדרש עד 220 אמפולות לדקה. המכונות עם הדפסת קבוצות מקוונות. המכונה הסופר שקטה כוללת זיהום רעש מינימלי ובכך גורמת להגברת הפרודוקטיביות בקרב כוח העבודה. הופר משופע בהזנה מבטיח זרימה אחידה של חפצים לתווית.

מכונת תוויות מדבקת אמפולות אוטומטית ליישום עטיפה במהירות גבוהה על אמפולות. מדבקת מדבקות האמפולה משלבת עם מערכת חלוקת תווית בקרת מעבד מיקרו מודרנית עם מערכת חישה ידידותית למשתמש לתווית ולמוצר. מכונת תיוג מדבקות האמפולות מתאימה לסימון על בקבוקונים עגולים, וחפצים עגולים אחרים. הוא מסוגל לתייג עד 200 יחידות לדקה, תלוי במוצרים ובגודל התווית. מערכת אלקטרונית ומכנית שתוכננה במיוחד להנחת תוויות שקופות (ללא מראה) על בקבוקונים במהירות גבוהה מאוד באמצעות מערכת חישת תווית מיוחדת אופציונלית. ממש עיוות סיבובי מהיר ויחיד במהירות סביב מכונת תיוג זמינה, עם מערכת בקרת מהירות מסונכרנת בנקודה אחת ייחודית. מערכות איתור אורך התוויות האוטומטיות המובנות מבטלות כל צורך בהזנה ואחסון ידנית של נתוני אורך התווית בזיכרון ושליפת אותם בכל פעם לשינוי גודל התווית והפעלת המכונה מחדש. המערכת חוסכת בכך זמן יקר, תוך הימנעות מזמן מכונה למטה ועוזרת להשיג ייצור גבוה יותר.

מהי אמפולה?

אמפולה (גם אמפולה ואמפולה) היא בקבוקון אטום קטן המשמש להכיל ולשמור דגימה, בדרך כלל מוצקה או נוזלית. אמפולות עשויות זכוכית.

אמפולות מודרניות משמשות לרוב להכנת תרופות וכימיקלים שיש להגן עליהם מפני אוויר ומזהמים. הם אטומים הרמטית על ידי המסת החלק העליון הדק עם להבה פתוחה, ובדרך כלל נפתחים על ידי הצמדת הצוואר. החלל מעל הכימיקל עשוי להיות מלא בגז אינרטי לפני האיטום. קירות אמפולות הזכוכית בדרך כלל מספיק חזקים בכדי להכניסם לארגון כפפות ללא כל קושי.

כאשר אתה זקוק לפיתרון לתיוג אמפולות, VKPAK מספק את המוצרים הבאים כדי לענות על הדרישות שלך