מכונת תיוג קרטונים

קופסא גלי, מכונת הדפסת קופסאות קרטון

מכולות גלי מספקות צדדיות כפתרון אריזה לשימוש בשוק המשלוח, המחסן, ההפצה והלוגיסטיקה. היחס בין חוזק למשקל הגבוה הופך אותו לאופציה אידיאלית עבור יישומים אלה.

VKPAK מציעה פתרונות לתיוג והדפסה על קופסא גלי המספקים אפשרויות בגובה התווים, ברזולוציית ההדפסה ובאיכות הברקוד, כולל הדפסת מכונות תיוג בקופסאות, ומבקשות שיעורי קריאה של ברקודים גבוהים.

תכונות

  • משמש בעיקר לסימון קרטונים או כרטיסים בתעשיות פארמה, כימיקלים יומיים, כרטיסים ותעשיות אחרות.
  • בקרת מסך מגע מאוד ידידותית ואינטראקטיבית הופכת את התפעול לנוח וישר קדימה. ניתן להציג את כושר הייצור ומספר המשקים הנותרים בזמן אמת. מציע גם עשיר בפונקציות עזרה על המסך והתראות שגיאה. ניתן להשתמש באלגוריתם הבינה המלאכותית בתוכנית הבקרה, התאמת הפרמטרים המוזערה בעת שינוי מוצרים.
  • ניתן לשמור את רשומת הפרמטר לצמיתות. אין צורך לאפס ופשוט להפעיל את קבוצות הפרמטרים המתאימות בעת שינוי המוצרים.
  • קודן לביטוי חם או קידוד הזרקת דיו לקידוד תאריכים על התוויות, קורא ברקודים מקוון לסריקת ברקודים על גבי תוויות ודחיית המוצרים הלא קריאים.

תיוג קרטונים הוא אחד מיישומי התיוג האוטומטיים הבסיסיים ביותר. רוב יישומי תיוג הקרטונים הם ישר קדימה. יחידת תיוג עם מוליך טמפ מחילה תווית מודפסת או מודפסת מראש בצד התיבה. כל יחידות התיוג של VKPAK יכולות להדפיס ולהחיל או להחיל תוויות מודפסות מראש על קרטונים. השאלה היא, איך אתה רוצה לסמן את הקרטון? האם אתה צריך מנוע הדפסה מסוים או זרם נתונים? על איזה צד בקרטון אתה מעוניין שהתווית תוחל? האם אתה זקוק לסימון קרטון פנלים סמוך או לעטוף בפינה? באיזה גודל התווית? מה התפוקה שלך? יש לקחת בחשבון את כל השאלות הללו בעת בחירת התווית המתאימה ביותר ליישום שלך.

VKPAK יכול לעזור לך בבחירת ציוד תיוג הקרטונים שלך, כמו גם שילוב והתקנה בפס הייצור שלך. מכיוון של- VKPAK יש מגוון נרחב ביותר של יחידות הדפסה ויישום, אנו יכולים להציע יישומי מדפסות עם כל אחד ממנועי המדפסת העיקריים. אפליקציות ויישומי מדפסת VKPAK יכולים להתמודד עם מרבית גדלי התוויות. יש לנו אפילו יחידות שיכולות להחיל תווית ענק 8.5 ″ x 17 ″! בהתאם לשיעורי התפוקה שלך, VKPAK מציע יחידות שונות בגודל גוף. יישומי המדפסת המיני הקומפקטיים שלנו משתמשים בגליל תוויות 8 ″ OD והם אידיאליים ליישומים בעלי נפח נמוך או ליישומים מוגבלים. גודל הגוף הסטנדרטי יכול להתמודד עם גליל תוויות של 16 ″ OD והוא מושלם ליישומי תווית קרטון בנפח גבוה וארוך.

יתרונות:

1) מערכת בקרה: השתמש במערכת בקרת PLC המותג SIEMENS, עם פעולה יציבה גבוהה ושיעור כשל נמוך במיוחד.

2) מערכת הפעלה: מסך מגע SIEMENS 7 אינץ ', ממשק חזותי ישיר להפעלה קלה, עשיר גם בתפקוד עזרה ותפקוד תצוגת תקלות.

3) בדוק מערכת: השתמש בחיישן תווית סימון LEUZE גרמנית, תחנת תווית בדיקה אוטומטית, יציבה ונוחה אין דרישה גבוהה יותר לעובד

4) שלח מערכת תוויות: מערכת בקרת מנוע תוויות Avery גרמנית, יציבה במהירות גבוהה.

5) פונקציית אזעקה: כגון דליפת תווית, תווית שבורה או תקלה אחרת במהלך עבודה במכונה, כל יבהיל ויפסיק לעבוד.

6) חומר מכונה: מכונות וחלקי חילוף משתמשים בכל חומר S304 נירוסטה וסגסוגת אלומיניום בכירה אנודית, עם עמידות בפני קורוזיה גבוהה ולעולם לא חלודה.

7) מעגל מתח נמוך כולם משתמשים במותג שניידר הגרמני.

כאשר אתה זקוק לפתרון תיוג קרטונים, VKPAK מספק את המוצרים הבאים כדי לענות על הדרישות שלך