מכונת תיוג בקבוקים שטוחים

מכונת תיוג בקבוקים שטוחים אוטומטית מלאה מתאימה לשימוש בסוגים רבים של מוצרים, כגון קופסת נייר, כיס קובץ, קובץ נייר, קרטון והתיוג על הספרים וכו '. ניתן להשתמש בתוספת ושימוש במנגנון עילי שונה עבור תיוג משטח כלשהו של המוצרים שמשטחים נוטים להיות חלקים. פעולתו המשולבת של תהליך הריצה היא כדלקמן:

ראשית, המוצרים הממתינים לתווית מוכנסים או מסופקים באמצעות עבודה ידנית, מכונת פיצול כרטיסים או חיבור קו הזרימה. והמסוע מספק את המוצרים ומנגנון התיקון כמו מוט מוליך מגדיר אותם נכון. המוצרים המתוקנים יעברו דרך המשרן עם הנעה של מסוע. לאחר שהמשרן מקבל את האות, הוא ישלח את ההודעה לאחסון התוכנית המקבל את אות הפלט של האות כדי לשלוט בסימן הראש, ומממש את פונקציית התיוג. לאחר התיוג, המוצרים יכוסו שוב על התווית באמצעות מנגנון העל. באותה עת יושלם כל התהליך של התווית החוצה. ניתן לאסוף את המוצרים עם התווית.

המכונה של מכונת תיוג מדבקה צדדית / מכונת תווית של בקבוקים שטוחים, מאוד ידידותית למשתמש וחסונה מאוד. זה מתאים מאוד למריחת תוויות בחלק הקדמי, האחורי והצד; של מיכלים שטוחים, אליפסה, מרובעים, עגולים. יתר על כן, ציוד תיוג בקבוקים שטוח ומודרני זה יכול להכיל מקסימום 100 תוויות בדקה, על בסיס הצורה והגודל של התוויות והמוצרים. מהירות התיוג תלויה גם בתנועה היציבה של המוצר במסוע המכונה במהירות גבוהה יותר. למכונה אוטומטית, אנכית וליניארית יש מערכת יישור מוצרים המסונכרנת עם מערכת חגורת האחיזה העליונה. הוא כולל אפילו את מערכת חלוקת התוויות הנשלטת על ידי מעבד מיקרו ומערכת חישה ייחודית לתוויות ומוצרים. מכונת תווית לבקבוק שטוחה רב תכליתית זו ממלאת למעשה את הדרישות השונות של משתמשים רבים לאריזות מודרניות. זהו ציוד מהיר מאוד, מדויק, יעיל ועמיד לאורך זמן. ההתאמה הפשוטה לשימוש גורמת לפחות שינוי של כלים או חלקים. יתר על כן, ניתן לתכנן במיוחד מכונת תיוג בקבוקים שטוחה עם מערכת כיס ומערכת תולעי הזנה; על מנת ליישר במדויק את הבקבוקים על המסוע לצורך יישום מושלם של התוויות. זה אפילו כולל נקודה אחת מובהקת ומערכת בקרת מהירות מסונכרנת. מערכת איתור אורכי התווית הטבועה עוזרת להימנע מקלט ואחסון ידניים של פרטי אורך התווית בזיכרון ואחזור אותם נתונים בכל פעם לשינוי גודל התווית ולהפעלת הציוד מחדש. מערכת תיוג בקבוקים שטוחים לפיכך חוסכת זמן, מונעת זמן השבתה של המכונה, מגדילה את הייצור ומפחיתה הוצאות. מלבד מכונת תווית הבקבוקים האוטומטית הזו עשויה לשמש גם להחלת תוויות על בקבוקים שטוחים בצד יחיד, ואפילו לגופה / לעטוף תוויות על בקבוקים עגולים. ניתן להשיג גם ארון בטיחות מזכוכית או אקריליק.

מכונת תיוג מדבקות בקבוקים שטוחים אוטומטית היא אחת הידידותיות למשתמש. מתאים למריחת תוויות קדמיות, אחוריות או צדדיות על גבי מיכלי צורה שטוחים / אליפסה / מרובעים / עגולים עם תפוקה של עד 120 תוויות לדקה, תלוי בצורת / גודל המוצרים וגודל התווית. מערכת יישור מוצרים אוטומטית מסונכרנת עם מערכת החגורה העליונה. המכונה משלבת מערכת חלוקת תוויות בקרת מעבד מיקרו מודרנית ומתוחכמת עם מערכת חישה ידידותית למשתמש לתווית ולמוצר. המכונה זמינה גם עם מערכת עטיפה אופציונלית הופכת אותה לגמישה יותר לשימוש להחלת תווית צד אחת על בקבוקים שטוחים או להחלת תווית עגולה על מוצרים עגולים.

מכונת התיוג הליניארית המגוונת והמעוצבת ביותר, העונה על צרכי המשתמשים העיקריים בקווי אריזה מודרניים, הדורשת יעילות גבוהה במהירות, דיוק ועמידות. התאמות קלות לשימוש, הדורשות כלי מינימלי או החלפת חלקים. ניתן לתכנן את המכונה ולספק אותה עם מערכת כיס תנועתית רובוטית או מערכת תולעת הזנה תאומה המבטיחה יישור מושלם של בקבוקים על המסוע ליישום תיוג מדויק. הבחירה במערכת ייצוב המוצר תלויה בצורת המוצר, בגודל ובמהירות הנדרשת.

למכונת תיוג המדבקות מערכת בקרת מהירות מסונכרנת עם נקודה אחת ייחודית משלה. מערכות איתור אורך התוויות האוטומטיות המובנות מבטלות כל צורך בהזנה ואחסון ידנית של נתוני אורך התווית בזיכרון ושליפת אותם בכל פעם לשינוי גודל התווית והפעלת המכונה מחדש. המערכת חוסכת בכך זמן יקר, תוך הימנעות מזמן מכונה למטה ועוזרת להשיג ייצור גבוה יותר. ניתן לספק את המכונה עם ארון בטיחות מזכוכית אופציונלית (טמבל) או אקריליק. מכונות שדרשו את כל התכונות הבסיסיות כהתאמה סטנדרטית כדי להתאים לצרכי השוק הנוכחיים וגם חוסכות עלויות וזמן.

ניתן לתכנן את המכונה במיוחד ליישום בקבוקים שטוחים בצד יחיד וכן תוויות גוף / עטיפה על בקבוקים עגולים כתכונה אופציונלית.

המנגנונים העיקריים של מכונת תיוג משטחה אוטומטית מלאה:

1. התאמת המושב של סימן הכותרת יכול להתאים את כיוון ציר X, ציר Y, ציר Z וציר R.

2. סימן הכותרת כולל חלקים - מנגנון איסוף, מנגנון גלילה, מנגנון קילוף, מנגנון הזנה, ציוד הובלה ומשיכת המנוע.

3. המסוע משמש להבאת המוצרים המיועדים לסימון לאזור התיוג ולגימורו. ואז לשלוח את המוצרים מהאזור הזה.

4. מסוע המוליך של המסוע מתפקד כהשפעה חיובית בעת אספקת המוצרים.

5. מגע מסך. ממשק ההפעלה אדם-מכונה משמש לבקרת מצב הפתיחה והעצירה של הציוד, שינוי פרמטרי איתור באגים, תצפית על ניטור קלט / פלט וכן הלאה.

6. שליטת התיבה החשמלית היא בתצורת המעגל של הציוד.

כאשר אתה זקוק לפתרון תיוג בקבוקים שטוחים, VKPAK מספק את המוצרים הבאים כדי לענות על הדרישות שלך