ציוד תיוג כפול צדדי ללא מדבקה לבקבוקי זכוכית מפלסטיק

מכונת התיוג האוטומטית בצד הכפול מתאימה לבקבוקים מרובעים או לבקבוקים שטוחים עם סימן כפול או סימן יחיד. ניתן להטות את חגורת הצורה וניתן לכוון את ראש התיוג בשמונה כיוונים, כך שניתן יהיה להתאים את המכונה בהצלחה תוך מספר דקות לכל בקבוק.

פרמטר של מכונת תיוג בקבוקים

כוח אספקה (V / Hz): AC 220/50 110/60
הספק (W): 1500
דיוק תיוג (מ"מ): ± 1.0
גודל תיוג (מ"מ): גובה 15-100 מ"מ אורך 20 ~ 300 מ"מ
גודל בקבוק (מ"מ): קוטר חיצוני 12-100 מ"מ גובה 30-200 מ"מ
קיבולת (b / m): 40-120
ממד (L × W × H) (מ"מ): 2200 × 1400 × 1550
NW (ק"ג): 320

ציוד תיוג כפול צדדי ללא מדבקה לפרטי בקבוקי זכוכית מפלסטיק

ניתן לכוונן את הלחץ בין הציר הפעיל לגליל העיתונות, כך שניתן לכוון את כיוון הריצה של הלנייל באופן חופשי, התווית נלחצת רק בגמישות מבלי לגרום לעיוות כלשהו.

ראש התיוג מאמץ את מבנה גליל הכפתור הכפול, והוא מנמק כי התווית נמשכת בחוזקה אך אינה שבורה בגלל חיתוך הנייר שמתחת, המצמד המופרד הופך את המתח לאיזון יותר. ממשק אנושי מבוסס מסך מגע בסינית ובאנגלית עם מערכת עזרה מקוונת אחת מקלה על הפעלת המכונה. חגורת העיתונות חוששת לקו ההובלה הראשי, ולכן היא גורמת לשני קווי ההובלה לעבוד באופן סינכרוני לחלוטין.

ציוד תיוג כפול צדדי ללא מדבקה לפרטי בקבוקי זכוכית מפלסטיק

מכונת התיוג האוטומטית מסופקת עם מנוע הניתוק המפורסם, כך שהיא מממשת את שליטת הלולאה הסגורה האמיתית והיא נמנעת מתופעת "האיש העיוור הולך" כאשר היא מסופקת עם מנוע הצעד. המקודד הרב ערוצי מגלה מיקום תיוג בדיוק במהירות גבוהה. התווית נלחצת על ידי דש לאחר יישום על בקבוק ונלחצת על ידי גלילי הספוג הפעילים והפסיביים. לכן כאשר התווית תקועה אין לה שום שלפוחית השתן. זה חל במיוחד על בקבוקי הקריסטל עם התוויות השקופות. ערכת תיוג האוויר והרולר האופציונלית יכולה לתייג במדויק בקבוקים עגולים.

מכונות תיוג אוטומטיות יכולות לשמש כתחנות תיוג עצמאיות, אך מיוצרות כדי לעבוד כמרכיב של מערכת אריזה אוטומטית. ניתן להשתמש במכונות תיוג שונות ליישום תוויות בפורמטים שונים, כפי שיפורט להלן. מכונות תיוג אוטומטיות יכולות להוסיף מהירות משמעותית לתהליך התיוג, ודורשות מפעיל רק להגדרה ולשינוי גלילי התווית. בדרך כלל, כאשר בקבוקים עוברים במערכת מסוע החגורה, ישתמש במפריד בקבוקים למיקום מרווח קטן בין כל מיכל, מה שמבטיח שהיישום העקבי וללא קמטים ממשיך גם במהירות המוגברת.

ציוד תיוג כפול צדדי ללא מדבקה לפרטי בקבוקי זכוכית מפלסטיק

תבניות תיוג

מכונות תיוג יכולות להחיל תוויות על מגוון סוגי מיכלים וגדלים במגוון פורמטים שונים. אחד מסוגי התוויות הנפוצים ביותר בתווית העטיפה. עוטפים תוויות, בפשטות, עוטפים תווית סביב בקבוק. מים מבקבוקים ומוצרי משקאות אחרים מנצלים את קלות התוויות העוטפות, שעובדות היטב עם מיכלים עגולים. עם זאת, מכונות תיוג מסוגלות להשיג הרבה יותר מאשר פשוט לעטוף תווית סביב בקבוק. תוויות עליונות ותחתונות ותוויות קדמיות ומאחור יכולות להחיל שתי תוויות שונות על אותה מיכל תוך כדי תנועה במכונת תיוג. זכור כי בהתאם לתצורה של סוג זה של מכונות תיוג, ייתכן שהתוויות עצמן יצטרכו להגיע בהתקנה ספציפית של יצרן התוויות. שתי מערכות תוויות אלה מאפשרות לחבילות ליצור תווית קדמית לשיווק והצגת מוצרים תוך הצבת מידע תזונתי ואחר על תווית הגב. ניתן לייצר תוויות גם כדי ליישם שלוש תוויות לוח על מיכלים מרובעים או מלבניים, תוויות פינתיות ופורמטים מותאמים אישית אחרים עבור פרויקטים של אריזה ייחודית.