קְבוּצָה

מכונות VKPAK הממוקמות בשנחאי, העיר הקדמית בסין, מרכז הכלכלה, הפיננסים, המסחר והספנות הסיני. אנחנו לא רק גאים באיכות הגבוהה של המכונה שלנו, אלא גם בשירות הלקוחות המצוין שלנו. על מנת לספק שירות רכישה יעיל אחד, חברת VKPAK, שהתחילה מיצרן מכונות תיוג, השקיעה ושיתפה כמה מפעלים ממכונות מילוי, מכונת מכסה ומכונת אריזה. מהנדסי המחקר והפיתוח שלנו יכולים ליצור פיתרון מקצועי למכונות המותאמות אישית בהתאם לדרישות הלקוח השונות בכל מיני ענפים כמו מזון ומשקאות, קוסמטיקה, כימיקלים, הדברה, מידע, תקשורת וכו '. נותנים פתרון אריזה מתאים כדי לענות על הצרכים שלכם הוא היתרון שלנו ומשימה.

אנו מתמקדים בפתרונות תיוג דביקים עבור כל סוגי הצורות של חבילות. אם מכונות התיוג הדרישות שלך לתהליך הייצור שלך, אנו יכולים לספק פתרון פשוט או מתאים שיתאים ליישומים הספציפיים שלך.

מופע מפעל

אכפת לנו מהביצועים הגבוהים האיכותיים ומשתמשי הקצה הגבוהים המשתמשים בכישוף. ושמח לחלוק את היתרון הטכנולוגי שלנו עם הלקוחות המוערכים שלנו. בשיתוף פעולה ארוך טווח עם מפעל konw היטב, למדנו את ניסיון הניהול והטכנולוגיה המתקדמים שלהם וצברנו הרבה שיפור וחדשנות.

VKPAK מבוסס על המגמות וההבנה של ציוד אוטומציה, אמון בחדשנות טכנולוגית, גישה לפיתוח עצמי להתפתחות עצמית המונעת על ידי הביקוש בשוק, הביקוש בשוק מוביל לפיתוח ארוך טווח של הארגון, החברה הייתה טכנולוגיה מובילה , איכות מעולה, שירותים טכניים טובים, בעלי מוניטין טוב ומקבלים תמיכה גדולה על ידי ארגונים מקומיים וזרים. הזמנות של 80% מגיעות ללקוחות קבועים ולהמלצת לקוחות.

התמיכה והסיפוק שלך הם הכיוון וההתאמה של המאמץ שלנו. אנו נראה לכם את כל היתרון שלנו, בואו נתבגר יחד. אנו בטוחים שנוכל לעבוד איתך עם עסקים לטווח ארוך וידידותי. בגלל האמון שלך והשירות והמכונה שלנו.

הצוות שלנו