מכונת תיוג יכול

מכונות תיוג יכולות VKPAK

מריחת תוויות בעבודת יד הינה שיטה משתלמת וקלה אך איננה דרך מעשית ליישם תוויות בכמויות גדולות. מכונות תיוג אוטומטיות במערכת האריזה שלך מאפשרות ייצור יעיל יותר וחוסכות לך יותר זמן תוך הפחתת עלויות הייצור.

VKPAK מייצרת מכונות תיוג והדפסה שונות להדפסה ואבטחה אוטומטית של תוויות למגוון רחב של סוגי מיכלים כגון צנצנות, בקבוקים או פחיות. המוצרים שלנו משתמשים ברכיבים עמידים ובטכנולוגיות העדכניות ביותר של מותגים פופולריים כדי להבטיח שתקבל הדפסים מדויקים על החבילות שלך.

מכונות התיוג של VKPAK למכירה עוזרות בבניית מערכת אריזה גמישה יותר והדפסים ארוכי טווח כדי להבליט את המותג שלך בין שאר המוצרים שעל המדפים. תן לאריזות המוצרים שלך לדבר בשבילך, למשוך יותר לקוחות ולראות את המכירות שלך מתגברות על ידי בחירה בפתרונות האריזה של VKPAK.

ניתן להשתמש במכונת תיוג הפח שלנו בסוגי פחיות

פחית אלומיניום, המכונה לעיתים בטעות "קופסת פח", הוא מיכל לשימוש חד פעמי לאריזות העשויות בעיקר מאלומיניום. הוא משמש בדרך כלל למאכלים ומשקאות כגון בירה, שעועית אפויה ומרק אך גם למוצרים כמו שמן, כימיקלים ונוזלים אחרים.

פחית משקה (או פחית משקה) הוא מיכל מתכת המיועד להכיל חלק קבוע של נוזלים כגון משקאות קלים מוגזים, משקאות אלכוהוליים, מיצי פירות, תה, תה צמחים, משקאות אנרגיה וכו '.

פחית שמן (פח שמן או שמן) היא פחית המחזיקה שמן (בדרך כלל שמן מנוע) למכונות סיכה. ניתן להשתמש בפחית שמן גם למילוי עששיות על בסיס שמן. עיסוק, המכונה משמן, יכול להשתמש בפחית שמן (בין כלים אחרים) לשימון מכונות.

פחית פלדה, פח, אריזת פח, פלדה או פחית הוא מיכל להפצה או לאחסון של סחורות, עשוי מתכת דקה. פחיות רבות דורשות פתיחה על ידי חיתוך "סוף"; לאחרים יש כיסויים נשלפים. הם יכולים לאחסן מגוון רחב של תכנים: מזון, משקאות, שמן, כימיקלים וכו '.

מכונת התיוג האוטומטית שחברתנו מייצרת מיועדת לגוף פחיות. יש פונקציות של עצירה אוטומטית, ספירה, חיסכון בחשמל. מתאים לבקבוקים, פחיות בירה, וכלים גליליים אחרים.

יש לנו מכונת תיוג פחיות חדשה! זה ייתן לנו יותר גמישות באריזה של בירות מיוחדות. עם הפחיות המודפסות שלנו, היינו צריכים להזמין מספר מסוים של פחיות בכל פעם, מה שהגביל את כמות הבירות השונות שיכולנו לארוז (כי אנחנו לא יכולים לאחסן אינסוף פחיות!). אך המכונה החדשה הזו מאפשרת לנו להזמין פחיות ופחיות ריקות שחורות ריקות בנפרד! אז עכשיו נוכל להתנסות באריזה של מועדפים שונים לפאב לקהל הרחב! הפחיות מגיעות אלינו שחורות, אנו ממלאים אותן בבירה של היום, מכסים ותופרות אותן ואז מטיחות עליהן את התווית.

מהי מכונת תיוג יכול?

מכונה תיוג או מכונת דפוס יכולה להיקרא גם כדלקמן בהתאם לסוג העבודה שהיא מבצעת והמכולה בה המכונה יכולה להתמודד:

  • מכונת תיוג / מכונת דפוס פח או מכונת תיוג / דפוס פח
  • מכונת תיוג / הדפסת צנצנות
  • מכונת תיוג בקבוקים

הם מכונות שנועדו להדפיס ולהחיל תוויות על מוצרים, אריזות או מכולות שונות. הם יכולים לדבוק בסוגי משטח רבים כגון אלומיניום, תופי סיבים, פלסטיק, פלדה וזכוכית.

מאחר ותוויות נדרשות מאוד במצבים רבים, מכונות תיוג והדפסה משולבות בתפעולן של חברות רבות עם נפחי אריזת מוצרים גבוהים. עסקים עם מערכות ניהול אחסון למלאי דורשים גם צורך בציוד תיוג מיוחד. מטרה נוספת של מכונות אלה היא לסימון תאימות מכיוון שהן משולבות גם בתהליכי המפעל של יצרני הציוד.

מכונות תיוג והדפסה נעות בין מכשירים ידניים להפצת תוויות פשוטות למכונות ייצור גבוהות המאפשרות תהליכי הדפסה ויישום אוטומטיים לחלוטין. למעשה, מכונות תיוג אוטומטיות הן בין הסוגים הנפוצים ביותר של תוויות למכירה בשוק מכיוון שאינן זקוקות למפעיל כדי לתפקד. באשר למכונות התיוג וההדפסה של VKPAK, לכולן פעולות אוטומטיות.

הרכיבים העיקריים של מכונת תיוג פחיות

מס '1 האכלת הופר
לפטל ההזנה חלק חשוב בכל תהליך התיוג בו מבטיח הפצה מדויקת של התווית למיכלים. הוא מזין את המכולות לתחנת התיוג לצורך תיוג המתרחש ברציפות ובשיטתיות. יתר על כן, הוא מונע את שבירת המכולות ומבטל את הצורך בהעמסה ידנית של פריטים שתויגו.

תחנת תיוג מס '2
תחנה זו מורכבת ממשטח התיוג וראש התיוג שבו תוכלו לשלוט על מיקום נכון כדי להתאים לגודל הבקבוק שמתויג.

# 3 לוח הבקרה של מסך המגע
לוח הבקרה מאפשר ניהול שיטתי של תהליך התיוג. אתה יכול לשנות או לשנות את ההגדרות לתהליך הייצור באמצעות זה. יתר על כן, לוח הבקרה מתריע גם על המפעיל בכל מקרה חירום הדורש התייחסות מיידית.

# 4 מנגנון כונן
למנגנון זה יש את המנוע, מערכת הגלילה והמסוע שמניעים את מכונת התיוג כולה ומסייע לה להזיז את הרכיבים בהתאם.

איך יכולות לעבוד מכונות תיוג

כל מכונות התיוג וההדפסה יכולות לעבוד באופן זהה. השלב הראשוני של תהליך התיוג מתחיל עם הזנת המוצרים לתחנת התיוג באמצעות מכונת ההזנה. בתחנת התיוג, המכסה או גוף המכולה מתויגים כשהם מועברים ברציפות על ידי המסוע.

עבור התוויות הרגישות ללחץ, מוחל התווית המוכנה מראש ונדבק למכסה או לגוף המיכל הגלילי בזמן שהוא מסתובב. מצד שני, מכונת הדפסת לייזר אופטית ומכונת דפוס הזרקה מדפיסות על המיכלים באמצעות לייזר או דיו כשהם עוברים בתחנת התיוג.

המכולות המתויגות / המודפסות ימשיכו לנוע דרך המסוע עד שיגיעו לסוף הקו. המכונה תבצע את תהליך התיוג לשאר המכולות אלא אם תפסיק זאת.

כאשר אתה זקוק לפתרון תיוג פחיות, VKPAK מספק את המוצרים הבאים כדי לענות על הדרישות שלך