מכונת תיוג שרוול מתכווץ בחום בקבוק מיץ מים אוטומטי

פונקצית יישום תוויות שרוול התכווצות זו מיועדת לכיווץ תוויות PVC על הבקבוק, המשמשת לפתרון אריזת בקבוקי משקה, טכנולוגיה מתקדמת בינלאומית, לכסות את תווית המעגל על בקבוק PET, ואז לכווץ חם כדי לתקן את המיקום שגוף הבקבוק ייעד.

מבנה המכונה הוא קומפקטי, ומתאים לקו הייצור של כיוון שונה וגובה שונה, חלק המכונה מאמץ שילוב של עיצוב של מודולריזציה, והופך את המכונה לסבירה, התאמת הגובה מאמצת מנועים משתנים, זה נוח להחליף את החומר, ראש חותך מיוחד בעיצוב, להפוך את הסרט לחתוך בצורה מדויקת ואמינה יותר.

מכונת תיוג שרוול מתכווץ בחום בקבוק מיץ מים אוטומטי

כדי לעמוד בדרישות קיבולת במהירות גבוהה של לקוחות מגוון רחב, מחלקת המחקר והפיתוח של חברתנו מבצעת מחקר ושיפור בזהירות רבה לייצור מוצר זה, VK-460EL, מודל זה שהמהירות הגבוהה ביותר שלו יכולה להיות עד יותר מ- 600 בקבוק לדקה; היא מעסיקה גם טכנולוגיה מתקדמת בינלאומית מאותו סוג.

VK-460EL דגם זה עם מנגנון נהיגה כפול מצויד במערכת הזנת תוויות מסוג חדש עם כונן סרוו כפול, תגובה במהירות גבוהה ומיקום דיוק.

שימוש בתיבת הילוכים בסין מאפשר מכונה יציבה יותר ומתאימה לקו הייצור המהיר.

סוגי בקבוקים רלוונטיים: המהירות של מכונה מסוג זה מגיעה ל -500 בקבוקים -600 בקבוקים לדקה; זה חל על ענפי מזון ומשקאות כמו מיצי פירות, שתיית תה, מוצרי חלב, מים טהורים, תבלינים, בירה ומשקאות ספורט וכל מיני סוגים אחרים של בקבוקים.

מכונת תיוג שרוול מתכווץ בחום בקבוק מיץ מים אוטומטי

פרמטר טכני

1.כוח כניסה8 קילוואט
2.מתח נכנס380 וולט / 220 וולט
3.ייצור יעיל500-600 בקבוקים / שעה
4.גודל מכונת המארחL2500mm × W1200mm × H2200mm
5.קוטר ישים של גוף הבקבוק26-125 מ"מ
6.אורך תווית ישים30-250 מ"מ
7.עובי תווית ישים0.13-0.35 מ"מ
8.קוטר פנימי ישים של צינור נייר5 〞-10〞 להתאים באופן חופשי

מכונת תיוג שרוול מתכווץ בחום בקבוק מיץ מים אוטומטי

תכונות טכניות ויישום:

1. יחידת הזנת תוויות, אימצו מדף חומר כפול אשר הופכים את שינוי התווית לנוח ומהיר יותר. תווית בדיקת חשמל לצילום וללא בקבוק או ללא תווית, עצור את המכונה באופן אוטומטי והתקן אור אזעקה יופיע, יופיע גם על מסך המגע. בינתיים מצויד בחיישן קולי המאפשר הזנת התווית יציבה וזורמת ונמנע מאורך תווית השגיאה, גוש התווית ובעיות אחרות כאשר סרוו הזנת התוויות מעביר את התווית.

2. אומץ עם תיאום מנוע עם חגורה סינכרונית קשתית מעגלית כפולה גורם לניקוי צמיגי ליבה-גומי מפלסטיק באופן סינכרוני ומבטיח את יציקת התווית ביציבות. מכשיר מעכב על המנדן שולט ביעילות בפעולות התקלה ומבטיח את בטיחות העמוד המרכזי.

3. יחידת נשיאת בקבוקים: אומצה עם תיבת הילוכים מכנית להפעלת חגורת המיקום משני הצדדים. בעת שינוי כל יחידת נשיאת הבקבוקים, הרוחב כלפי מטה ומעלה נשלטים כולם על ידי גלגל יד אחד המכוון להתאמה סינכרונית ומהירה.

יחידת ניקיון: אומצה בתנועת אלקטרו להתאמה נוחה ומהירה יותר.