מכונת תיוג בקבוק בקבוק שרוול מכווץ אוטומטית

מבוא

מכונת תיוג שרוול התכווצות זו מורכבת ממכונת שרוול תווית אוטומטית, מנהרת התכווצות קיטור וגנרטור קיטור.

המכונה הראשית מאמצת שידור מסונכרן, שינוי חגורת ההולכה יהיה במהירות. בהשוואה לסוג השינוי והתחזוקה המסורתיים של יותר משש שעות, תחזוקת מכונה זו קלה ותחזוקה היא פשוטה, ולכן אינה משפיעה על הייצור. עיצוב מטוס ראש חותך ייחודי חל על קוטר המכולה של 30 מ"מ עד 130 מ"מ. אין צורך לשנות או לנקות באגים. יש לו גם מסך ייחודי, מיקום מקורי לחיפוש אוטומטי, כמו גם בטיחות ונוחות שמקדימים מוצרים מולדים אחרים.

מטוס הזנת תוויות מתכווץ כפול, גובה סביר שנוח לתקן את התווית; דמות אוטומטית של PLC המונעת חקיקה והתאמה. אתה רק צריך ללחוץ עליו קלות, התווית תאתר ותאתר אוטומטית. החלפת תוויות מהירה ונוחה. חוץ מזה, מקום החיתוך הוא מדויק לחלוטין.

ציוד הזנת תוויות: נהיגה מסונכרנת שליטה על האכלת התווית, יכולת ההזנה היא 90 מטר לדקה, קוטר מישור אספקת התווית בנפח הוא 500 מ"מ, הקוטר הפנימי של צינור הנייר יהיה 4 ', 8', 10 '. התצורה של הזנת התווית יציב. המאפשרים את אורך התווית המדויק ואת האספקה המהירה והיציבה של התווית.

מכונת תיוג בקבוק בקבוק שרוול מכווץ אוטומטית

פרמטר טכני:

קיבולת80-100 סל"ד (חישוב אורך סטנדרטי עד 100 מ"מ
FPY≥99.9%
יעילות פרודוקטיבית שלמה≥95% (חישוב של 24 שעות)
קוטר ישים של בקבוק28 מ"מ עד 125 מ"מ
אורך תווית ישים30 מ"מ עד 250 מ"מ
עובי ישים של התווית0.027 מ"מ ~ 0.13 מ"מ
חומר תוויתPVC 、 PET 、 OPS
תווית נפח בקוטר הפנימי≥4 "(101.6 מ"מ)
תווית נפח בקוטר חיצוני≤500 מ"מ
מתחAC380V, 50 / 60Hz, תלת פאזי
שרוול תווית כוח1.5KW-2KW
כוח התכווצות קיטור במנהרה0.37 קילוואט
לחץ אדים1-8 ק"ג / סמ"ק
צריכת אוויר בקיטור<25 ק"ג לשעה
ממד המכונהמכונת שרוול תווית: L2100 * W850 * H2000 מ"מ
מִשׁקָל500 ק"ג

מכונת תיוג בקבוק בקבוק שרוול מכווץ אוטומטית

מפרט תצורת מכשירי חשמל:

המכשיר החשמלי שאומץ על ידי סוג זה של מכונת תווית מלכודת הם כולם בתצורה מיובאת, חוץ מזה מכונת תיוג התכווצות זו מאמצת את מודול המיקום במהירות גבוהה, מנוע סרוו מיובא, נהג סרוו, בקר סרוו וכוונון אוטומטי לחלוטין, כמו גם פעולת האנושות.

סוגים שונים של תווי יציקה:

המהירות של מכונת תיוג התכווצות זו מגיעה ל -150 בקבוק לדקה; מכונת תיוג הפסיכולוג חלה על תעשיית מזון ומשקאות כמו מיץ פירות, שתיית תה, מוצרי חלב, מים טהורים, תבלינים, בירה ומשקאות ספורט וכו 'מכל מיני סוגי בקבוקים. למכונת תיוג לכיווץ זו לא רק מיקום מדויק ביותר ליציקת תווית, אלא גם יכולה להתבלט בצורתו המושלמת של הבקבוק לאחר הצטמקות.

מכונת תיוג בקבוק בקבוק שרוול מכווץ אוטומטית

פרמטר טכני של מנהרת התכווצות קיטור

פריטמנהרת כיווץ קיטור
ספק כוח קלט של מפוח1PH, 220V, 1.1KW
ספק כוח קלט של מחולל קיטור380 וולט / 50 הרץ
לחץ עבודה<= 0.1Mpa
מִשׁקָל230 ק"ג
צריכת קיטור10-20 ק"ג לשעה
גודל גוף התנורL2300 * W400 * H450 מ"מ
מהירות הובלה0-35 מ '/ דקה

מכונת תיוג בקבוק בקבוק שרוול מכווץ אוטומטית

תווית שרוול מאפיינים טכניים ויישום:

1. העמוד המרכזי חל על מבנה תוויות הצילום שלב אחר שלב והמהירות היא 170B לדקה.

2. ראש החותך שתוכנן לאחרונה משתמש צעד אחר צעד במנוע המניע מהירות גבוהה, פעולה מדויקת, החיתוך מסודר וההתכווצות יפה. עיצוב זה שיתף פעולה עם מבנה המיקום המסונכרן של התווית מאפשר דיוק של מיקום החיתוך בתוך 1 מ"מ.

3. לחצן עצירת חירום רב-נקודה מאפשר עצירת חירום במיקום הנכון לאורך הייצור שהבטיח ייצור בטוח.

מכונת תיוג בקבוק בקבוק שרוול מכווץ אוטומטית

תיאור מנהרת הצטמקות באדים:

סוג חדש של תווית בקבוק תווית התכווצות קיטור, הצטמקות תרמו הגדילו את היעילות של כיווץ התרמו; צורות בקבוק שונות ולא סבירות כגון בקבוק עגול, מרובע או שטוח וכו 'אנו יכולים להתאים ולשמור על נוחות, להתכווץ בצורה שטוחה.

סוג פליטת קיטור מאמץ לתופי קיטור מסוג עיצוב, מערכת הסטת קיטור מתכווננת, הצינור הוא חלק ולא תופס מקום, מוציאים את הפה בכל צד מחלקים שלושה מעבר, כל גובה מעבר או נמוך, לפני ואחרי נפח תפוקת הגז כולם יכולים להתאים, עד מקסימום יעילות מושלמת.

תכונות מנהרת הצטמקות באדים:

1. תופי קיטור בלחץ נמוך מאמצים לצינור פלדה ללא תפר, כל צינור מחובר משתמש בחיבור מהיר של צינור נירוסטה, קל לפריקה והתקנה.

2. פגזים חיצוניים של מכונה שלמה מאמצים נירוסטה SUS304, חוסכים באנרגיה ומתאימים לקריטריון בטוח למזון.

3. צלחות מים נירוסטה תחתונות לרכז מים עיבוי קריר יכול לכלול דרך צינור מחובר, נסיבות העבודה לא משפיעות, במקרה חלון ראיית הגוף הקדמי ואחרי כל אחד מהם יש שניים.

4. מכונה שלמה מאמצת לעיצוב חסין מים, עשויה נירוסטה, קלה למניפולציה ותחזוקה.

מכונת תיוג בקבוק בקבוק שרוול מכווץ אוטומטית

אופי מנגנון מחולל קיטור:

1. תנור אדים תרמו חשמלי קטן עם מבנה קומפקטי וקוביה קטנה, מכונה סט פנימי אוטומטי לחידוש בליטה, והגדר בקרת מפלס מים אוטומטית, בקרת לחץ, יכולה לעבוד ללא הרף.

2. מים של התנור נמוכים מ- 30 ליטר, נפח מים שנתי בתנור הוא פחות, עם לחץ עבודה גבוה, טמפרטורת קיטור גבוהה, יכול לפתור למשתמשים רבים יעילות דרישת קיטור בלחץ גבוה.

3. שסתום פלט קיטור לא רק שיכול לחבר צינור קשיח אלא גם יכול לחבר צינור גומי קיטור נגד טמפרטורה גבוהה בגמישות ולחסוך את המקום ביעילות. כל המכונה תופסת שטח הוא קטן, נוח להזזה והתקנה.