בקבוק פלסטיק אוטומטי מכונת התכווצות שרוול PVC

ציוד מוליך תוויות שרוול התכווצות ומכונת המוליך של רצועת הכווץ הם יישומי תוויות שרוול גוף מלא, רצועות צוואר וכובע, יישומים ברורים למגוון במגוון סוגי מיכלים עגולים, מרובעים, מלבניים וסגלגלים עם ובלי קווי מתאר של פלסטיק, זכוכית ומתכת שהם ריקים או מלאים.

תווית שרוול התכווצות וציוד רצועות התכווצות מיישמים ומכווצים תוויות שרוול גוף אמצעי או רצועות ניכרות שעשויים לחבל עשויים PVC, PET / PETG, OPS או PLA על מגוון של מיכלים ריקים או מלאים, מרובעים וסגלגלים בניילון, זכוכית או מַתֶכֶת. זהו פיתרון מושלם לתעשיות הכוללות משקאות, מזון, תרופות, תרופות, בריאות ויופי, מוצרי צריכה, כימיקלים ומוצרים מיוצרים אחרים לקישוט המוצרים שלך. כל מערכת שרוולי כיווץ כוללת מוליך שרוול, מודול מנהרת כווץ אחד או שניים, מחולל קיטור ומסוע נירוסטה להובלת מכולות דרך המערכת. מכונת שרוולי התוויות מיוצרת עם נירוסטה, מנוע סרוו ומעוצבת עם גלילי כונן תווית מבוקרים על ידי סרוו, PLC, הרכבת חותך וגלגלי ירי לתוויות כדי לספק תיוג שרוולי התכווצות מדויק ועקבי.

מפרט טכני

מספר דגםSLM-100SLM-150SLM-200SLM-250
טווח מהירות100 סל"ד150 סל"ד200 סל"ד250 סל"ד
צורת מיכלמיכלים עגולים, מרובעים, מלבניים וסגלגלים עם קווי מתאר
סוג מיכלזכוכית, פלסטיק ומתכת
חומר תווית שרוולPVC, PET, OPS, & OPP
עובי החומר0.03-0.13 מ"מ
ממדי מיכל28-125 מ"מ
גובה מיכל50-305 מ"מ
שרוול שכב25-200 מ"מ
אורך חתך שרוול38-305 מ"מ
גודל הליבה5 ″ - 10 ″ מתכוונן
סליל מלא מחוץ לקוטר500 מ"מ
אספקה חשמלית220V 50 / 60Hz 1 / 3PH; 380V 50 / 60Hz 3PH
ממד מכונה2.1 × 0.85x2M
* מהירות תלויה באורך שרוול ורוחב.

מכונת תיוג שרוולי כיווץ סטנדרטית היא מכונת תיוג ברמת כניסה המתייחסת ומתכווצת לתוויות גוף אמצעיות וגופי גוף מלאים ולטפלות במגוון רחב של מיכלים עגולים ריקים, מרובעים, מלבניים וסגלגלים בניילון, זכוכית ומתכת. מכונת יישום זו של שרוול התכווצות שרוול מיועדת לשיעורי ייצור נמוכים עד בינוניים והיא מהווה פיתרון מושלם לתעשיות הכוללות משקאות, תרופות, מזון, בריאות ויופי, מוצרי צריכה, כימיקלים ומוצרים מיוצרים אחרים. כל מערכת תיוג שרוולי התכווצות מגיעה עם מוליך תוויות, מנהרת כיווץ, מחולל קיטור ומסוע. ניתן לשלב אותו בקו הקיים.

תוויות שרוול התכווצות מסופקות מגליל בצורה של רשת מתמשכת, מכולות ללא תווית מועברות באמצעות מסוע הזנה ואז נמדדות באמצעות בורג הזנה מסתובב. כאשר המכולות נכנסות לציוד התווית של שרוול ההתכווצות, התוויות בצורת הרשת נפתחות ויוצרות צינור על ידי שדרה, מוזנות ברישום מדויק עם גרפיקה מודפסת, חתוכה ברישום מדויק, מוחלת על מיכל המועבר לאחר מכן באמצעות מסוע. למנהרת קיטור בה חום קיטור מבוקר ממחולל קיטור מכווץ את השרוול בחוזקה אל המיכל במנהרת קיטור סגורה ותואם את המכולה. לאחר מכן מכולות יוצאות ממנהרת ההתכווצות באמצעות מסוע פריקה.

תכונה:

1. טכנולוגיה מתקדמת: מנוע מתוצרת יפן שולט על מערכת חיתוך סינכרונית כדי להבטיח חיי שימוש ארוכים של כלי חיתוך ותווית דיוק גבוהה.

2. מהירות ייצור יעילה ביותר: 400 בקבוקים לדקה (בקבוק רגיל) זה יכול לעבוד עם פס הייצור או פשוט לעבוד לבד.

3. מדף חיישן השולט בתווית

4. בחירה אלסטית: ניתן לכופף את ראש המכונה כך שיתאים לבקבוק עגול, בקבוק מרובע, בקבוק אליפטי, החלק העליון של הבקבוק וגוף הבקבוק. המערכת המספקת חומרים כפולים אחרונה מוחלת לשינוי חומר לסירוגין עם פחות זמן.

5. בסיס חיתוך סינכרוני ייחודי: בסיס החיתוך אינו זקוק לשינוי בטווח המפרט. אם המפרט זקוק לשינוי, ניתן לעשות זאת תוך חמש דקות.

6. הפעלה פשוטה ובטוחה: נעשה שימוש בפעולה השולטת באנשים צבעוניים עם גרסאות אנגליות וגם סיניות.

7. עלות אחזקה בצריכה נמוכה: להב נטוש בעלות נמוכה לשינוי קל.

8. חיי שימוש ארוכים בכלי חיתוך: מנגנון העברת חיבור פלדה, חיתוך הדדיות וחיי שימוש ממושכים.