מהירות גבוהה אוטומטית מלא מכונת תוויות מכווץ שרוול PVC

מכונת תיוג השרוול האוטומטית מאמצת טכנולוגיה מתקדמת מכוונת --- מכסה את תווית המעגל על הבקבוק. התכווצות חמה לתיקון המיקום בו מתוכנן גוף הבקבוק. מבנה מכונה זה הוא קומפקטי ומתאים לפס הייצור של כיוונים שונים וגבהים שונים.

חלק המכונות מאמץ תכנון שילוב של מודולריזציה והופך את המכונה לאמינה. כיוונון הגובה מאמץ תנודות מוטוריות. נוח להחליף את החומר. עיצוב ראש החותך המיוחד, הופך את התווית המתגלגלת לחתוך מדויק ואמין יותר.

הוא נמצא בשימוש נרחב בבקבוק מים מינרליים, בקבוק מים טהורים, בקבוק שתייה קלה, בקבוק תרופות, בקבוק מזון וכלים אחרים. טווח כושר הייצור הוא 2000-40000BPH.

מהירות גבוהה אוטומטית מלא מכונת תוויות מכווץ שרוול PVC

מבוא

מאז הקמתה, בניסיון של הצטברות ארוכת טווח בתכנון וייצור מכני, על פי הצרכים השונים של הלקוחות פיתחו את VK-150B, VK-250B, VK-350B, VK-450B, VK-600B (יחיד מכונת שרוול תווית ראשית), המהירות שלה היא 150 עד 200 בקבוקים לדקה, 250 עד 300 בקבוקים, 350 עד 400 בקבוקים, 450 עד 500 בקבוקים, 600 עד 700 בקבוקים. מכונות שרוול תוויות כפולות מיוצרות על בסיס טכנולוגיית השדרוג מאפשרת מהירות הייצור מגיעה ל 40000 בקבוקים לשעה. על פי צרכי הלקוחות, אנו סופגים טכנולוגיה מתקדמת זרה לפיתוח מכונות תיוג חמות, מכונות אריזה אוטומטיות לסרטים ומכונות אריזה לקרטון. לדרישות מכונות האריזה, מכיוון המבנה המכני, תכנון מעגלים, שליטה חכמה, הגדלת התפוקה לשיפורן, השקת מכונות אריזה אוטומטיות חדשות, כדי לקדם את המוצר שלך למסלול אידיאלי יותר, להיות היצרן המתקדם של את מכונות האריזה.

מכונת תוויות מכווץ שרוול pvc זו תישא בקבוק, בקבוק נפרד, תווית שרוול ותווית כיווץ יחד אשר במהירות גבוהה, מיקום מדויק, פחות עובד ואריזה מושלמת. ניתן ליישם את המכונה שלנו על אריזת משקאות, תבלין, קוסמטיקה וכו '.

מהירות גבוהה אוטומטית מלא מכונת תוויות מכווץ שרוול PVC

פרמטר טכני:

קיבולת ייצור≥ 250 בקבוקים / דקה (אורך התווית <100 מ"מ)
אחוז המעבר≥99.9%
יעילות פרודוקטיבית שלמה≥95% (לפי 24 שעות)
קוטר ישים של בקבוקניתן לעצב Æ28mm ~ Æ 125mm size גודל מיוחד
אורך בקבוק ישיםניתן לעצב 30 מ"מ -280 מ"מ, אורך מיוחד
חומר תווית ישיםPVC 、 PET 、 OPS
אורך תווית ישים30 מ"מ ~ 250 מ"מ
עובי ישים של התווית0.027 מ"מ ~ 0.13 מ"מ
חומר תווית ישיםPVC 、 PET 、 OPS
אורך שקוף של התווית≥5 מ"מ
קוטר פנימי של צינור נייר≥4 "(101.6 מ"מ)
קוטר חיצוני של צינור נייר≤500 מ"מ
מתחAC380V , 50 / 60 HZ , 3 שלבים
כוח הקלט של מכונת שרוול התווית3KW
ממד חיצונימכונת שרוול תווית : L2100mm * W850mm0 * H2000mm
משקל כולל700 ק"ג

מהירות גבוהה אוטומטית מלא מכונת תוויות מכווץ שרוול PVC

תכונות טכניות ויישום:

1. יחידת נהיגה:

תיבת הילוכים מסונכרנת והנעה באמצעות הילוך עם חגורה אחת. החלפת חגורת ההולכה תסתיים במהירות. בהשוואה לסוג הרב-שכבתי המסורתי ששינויו ותחזוקתו זקוקים ליותר משש שעות, תחזוקתו קלה ותחזוקה פשוטה, כך שאינה משפיעה על הייצור.

2. יחידת ראש חותך:

העיצוב החדש של חותך לאמץ מנוע צעד במהירות גבוהה, תנועה יציבה ומדויקת, חתך מקום לקצץ וכיווץ מושלם. תואם למבנה המיקום הסינכרוני של התווית, השגיאה של מקום החיתוך היא בטווח של 1 מ"מ.

מהירות גבוהה אוטומטית מלא מכונת תוויות מכווץ שרוול PVC

3. יחידת הזנת תוויות:

מדף חומר יחיד בגובה סביר על מנת שיהיה נוח להתקנת התווית. הוא מאמץ פוטנציומטר סיבובי המאפשר הזנת התווית יציב וזורם ונמנע מאורך תווית השגיאה, מגוש התווית ובעיות אחרות כאשר סרוו האכלת תוויות מעבירים את התווית. זה יעצור אוטומטית וייתן אור אזעקה ויוצג גם על מסך המגע.

4. ניקוי היחידה:

אמצו עם תיאום מנוע עם חגורה סינכרונית קשתית מעגלית כפולה, מנקה את צמיגי הליבה-גומי מפלסטיק באופן סינכרוני ומבטיח את יציקת התווית ביציבות.

5. מערכת נשיאת בקבוקים:

אומץ עם תיבת הילוכים מכנית להנעת חגורת המיקום משני הצדדים. בזמן שינוי כל יחידת נשיאת הבקבוקים, הרוחב כלפי מטה ומעלה נשלטים כולם על ידי גלגל יד אחד המכוון להתאמה סינכרונית ומהירה.

6. מכונת ראש למעלה ולמטה במכונה:

זה מאמץ מנוע למעלה ולמטה המאפשרים את הפעולה נוחה יותר.

7. מנהרת מכווצת קיטור חדשה:

מנהרת התכווצות הקיטור בסגנון החדש משפרת את היעילות מאוד. ההתאמה והתחזוקה נוחים, הכיווץ תקין. פיית הקיטור משתמשת בסגנון ההפרדה אשר הופך את המנהרה לחלקה. פיית הזרבובית מחולקת לארבעה חלקים ואת הגובה, המקום וכמות האדים של כל חלק ניתן לכוונן על מנת להפוך את אפקט ההתכווצות מושלם. צינור רך, כך שהפירוק והתיקון נוח מאוד. המכונה כולה עשויה מפלדת אל חלד, ולכן היא שמירה על חום וחוסכת מקורות אנרגיה. חוץ מזה זה תואם את תקן הבטיחות הבינלאומי. מישור הנירוסטה בתחתית יכול לעבות מים ולנקז אותם ולא ניתן להשפיע על סביבת העבודה. ישנם שני חלונות עיניים מלפנים ובגב גוף התיבה. העיצוב העמיד למים של המכונה כולה עשוי נירוסטה מה שהופך את הפעולה לשמירה על נוחה.

8. מנהרה מתכווצת באוויר חם:

הוא מאמץ מכונת מפוח בלחץ גבוה. מנהרת מעגל אוויר חם בעיצוב מיוחד חוסכת יותר אנרגיה והופכת את בקבוק הכווץ ליפה יותר. השווה למנהרה המתכווצת המסורתית, מנהרה מסוג זה יכולה לעשות טוב יותר לבקבוק מעוגל.