ציוד לסימון קוסמטיקה

שימושי לכל יצרן אריזות קוסמטיות

חוק המזון, התרופות והקוסמטיקה הפדרלי מגדיר קוסמטיקה כ"מאמרים המיועדים למרוח, לשפוך, לזלף, או לרסס עליהם, להכניסם לגוף האדם או למרוח אותו בדרך אחרת לצורך ניקוי, ייפוי, קידום אטרקטיביות או שינוי המראה. "

דרישות התיוג הקוסמטי של ה- FDA נועדו להגן על הצרכנים מפני סכנות בריאותיות ופרקטיקות מטעות ולעזור לצרכנים לקבל החלטות מושכלות בנוגע לתמרוקים שהם מתכוונים לרכוש.

אסור לתייג או לפרסם קוסמטיקה עם הצהרות המצביעות על כך שה- FDA אישר את המוצר. זה חל גם אם מפעל הייצור רשום או שהמוצר פועל עם תוכנית הרישום הקוסמטי מרצון של ה- FDA.

בקצרה, ה- FDA דורש תוויות קוסמטיקה כדי:

  • זהות המוצר (מה זה)
  • תוכן נטו (כמה יש בחבילה)
  • הצהרת רכיב (ממה היא עשויה)
  • כל תוויות אזהרה נדרשות (סיכונים פוטנציאליים הקשורים לשימוש בפריט)

יצרני אריזות קוסמטיקה יודעים שתוויות הן חלק חיוני בשיווק מוצרי קוסמטיקה, אך הן נועדו גם להודיע לצרכנים על השימוש המיועד למוצר, מרכיביו, כמותו נטו ומקום הייצור או ההפצה.

מכיוון שתוויות קוסמטיקה מגיעות במגוון צורות וגדלים, קיימים ציוד יישומי תוויות שונים שיעמוד בדרישות השונות. מכונות יישום תוויות רב תפקודיות מאפשרות לך לעטוף, לאטום ולהדביק את מוצרי הקוסמטיקה שלך במהירות הבזק.

לא משנה על אריזות הקוסמטיקה שיש לתייג, חפש את אפשרויות התווית הטובות ביותר ראשית, ואז את ציוד התיוג הנכון. ציוד התיוג המודולרי הטוב ביותר יכול ליישם נכון את סוג התווית שלך, להתאים למידות המכולה ולהתאים באופן מושלם לקו הייצור שלך.

סוגי תוויות קוסמטיקה

תוויות אריזת עיפרון וקוסמטיקה עטים

מאייליינרים, צלליות שמנת, מברשות גבות וצבעי שפתיים, תוכלו למצוא במהירות מיכלים בסגנון עט ועיפרון כשמציצים במעבר האיפור.

על פי אריזות היופי, הביקוש לעפרונות ועטים קוסמטיים עולה, ויצרני אריזות קוסמטיקה מחריפים את צעדיהם ליצירת עיצובים תחרותיים ואריזות הגנה מפני חבלה המפנות לצרכנים.

תוויות אריזת עיפרון וקוסמטיקה עטים

מכלי עיפרון ועט קוסמטיים דורשים טיפול מיוחד מכיוון שיש מקום מוגבל, אך יש לכלול את כל המידע הנדרש על האריזה, כולל מרכיבים, שם מוצר, מידע צבע ועוד. בדרך כלל, ניתן להשיג זאת באמצעות תווית עטיפה ותווית נקודת קצה.

תווית העטיפה מכסה את שטח הפנים הגדול ביותר של רוב המכולות ויכולה להתרחב לאורך כל המוצר. ניתן להוסיף לנקב גם נקב כדי לספק חותם קל לפתיחה וגם לחבל. תוויות עטיפה ממותגות יכולות להציג ביעילות את כל המידע המחויב על ידי ה- FDA על המוצר. בנוסף, תוויות יכולות להחיל תוויות נקודה על הקצה הסגור של העט או מיכל העיפרון כדי לציין צבע או קוד צבע.

תוויות אריזה לצינור קוסמטי

קרמים, קרמים, קונסילרים ומוצרי שיער מתאימים בצורה מושלמת בתוך צינורות המיועדים למריחה קלה. המכונה הנכונה יכולה לתייג מוצרי צינור במהירות ובמדויק, מקדימה ומאחור או סביב המכולה כולה.

תוויות עטיפה על צינורות קוסמטיים מספקות תהליך יישום פשוט מקשה אחת שיכול להתגלגל במהירות במכונה בתנועה מינימלית. אתה יכול לשנות את קנה המידה של עיצוב העטיפה שלך כדי לעבוד עם העקמומיות וההתחדדות של הצינור שלך.

תוויות אריזה לצינור קוסמטי

מכיוון שרוב הצינורות מספקים חצי fl במשטחים מלפנים ומאחור, יצרנים רבים משתמשים בתוויות דו-חלקיות לצורך יעילות. התווית הקדמית מורכבת בדרך כלל מלוגו של החברה, שם המוצר, תוכן ומידע מחויב אחר, בעוד שהלוח האחורי הוא ביתם של הברקוד, רשימת המרכיבים והוראות השימוש.

תווית שרוול גוף מלא אינטנסיבית יותר מאפשרויות תיוג אחרות, אך היא מאפשרת לשנות את מראה הצינור כולו מלמעלה למטה. שרוולים דורשים טיפול נוסף במיקום וביישום כדי לשמור על איכות ועקביות.

תוויות קוסמטיקה מסוג Can & Jar

פחיות פח, פחיות אלומיניום, צנצנות קוסמטיות מזכוכית וצנצנות אקריליות משמשות לעתים קרובות בתעשיית הקוסמטיקה להחזקת שעווה, קרמי פנים ומוצרים נוזליים למחצה אחרים.

קופסאות שימורים וצנצנות לעיתים קרובות לובשות צורות לא סדירות כדי להוסיף עניין באריזות הקוסמטיקה, כולל גזרות ממדיות וקישוטים. תיוג של מיכלי קוסמטיקה כמו אלה יכול להיות קשה, אך ניתן לכייל מכונות תוויות עליונות ותחתונות לטיפול במשימה. ניתן למקם תוויות עליונות ותחתונות בו זמנית בעזרת תווית כפולת סלילים וסנכרון נכון.

תוויות קוסמטיקה מסוג Can & Jar

במקרים בהם החלק העליון או התחתון של הצנצנת אינו גדול מספיק עבור תווית רגילה, השימוש בתוויות נקודת הקצה מועיל. נקודות קצה משמשות לעתים קרובות לסמלים, קודים, דוגמיות צבע או אותיות קטנות.

תוויות בקבוקים קוסמטיים של צילינדר

בקבוקי קוסמטיקה גליליים משמשים למגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה. בקבוקי משאבה ללא אוויר, בקבוקי קרם ותרסיסי שיער הם דוגמאות לגלילים המשמשים לעתים קרובות בתעשיית הקוסמטיקה. הם מגיעים גם במגוון גדלים והם בין המכולות הרבגוניות ביותר הקיימות בשוק הסיטונאי.

תוויות בקבוקים קוסמטיים של צילינדר

מכונת תיוג בקבוקים עוטפת מושלמת לסימון בקבוקים קוסמטיים של צילינדרים. קל לעבוד איתם ולעבור בצורה חלקה במסוע כאשר המוצרים מסתובבים לאורך הקו. אם הבקבוק גדול יותר, אולי עדיף להשתמש בתוויות קדמיות ואחוריות.

שרוולי גוף מלא יכולים לשמש גם לאיטום מכולות גליליות קטנות יותר על ידי כיסוי המשטח כולו. גלוסים ומוצרים אחרים משתמשים לעתים קרובות בשרוולי גוף שקופים כדי להראות את צבע המוצר תוך הגנה על התוכן מפני התעסקות.

תוויות קומפקטיות לקוסמטיקה

קומפקטים קוסמטיים המשמשים לאבקות יסוד, ברונזר וצלליות, דורשים טיפול מיוחד במהלך התיוג. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא באמצעות תוויות עליונות ותחתונות המיושמות על ידי מכונה רגישה ללחץ המיועדת להשתמש בכמות הנכונה של לחץ מבלי לרסק או להרוס את המכולה או את תכולתה. למרבה המזל, מכונות התיוג של ימינו מאפשרות לטכנולוגיה אוטומטית למרכז את שתי התוויות בחלקן העליון והתחתון ללא יישור מוטעה.

תוויות קומפקטיות לקוסמטיקה

החשיבות של ציוד תיוג

לא משנה כמה מהר אתה מצליח לבקבוק, לצנצנת או למלא את מוצרי הקוסמטיקה שלך, התפוקה הכוללת יכולה להיות מוגבלת על ידי המהירות שבה אתה מתייג ודוחף לשוק. אתגר מרכזי אחד שחווים יצרני אריזות קוסמטיקה רבים הוא הדפסת יישומים של תוויות - אך ישנם מספר פתרונות תוויות טובים ואפשרויות מכונות תוויות.

מכונות תיוג מגיעות בטווח מחירים, שלעתים קרובות נראה מכריע עבור יצרנים, בעלי עסקים ומנהלי תפעול הפועלים בתקציב מוגבל. עם זאת, ציוד תיוג יעיל יכול להגדיל את הפרודוקטיביות באופן דרמטי ולשלם את עצמו על ידי הגברת המלאה באופן מיידי.

יְעִילוּת

בדרך כלל רוב יצרני הקוסמטיקה מתחילים ללא השקעת הון ענקית מראש, ולכן כדי להתחיל בייצור הם מדביקים ידנית את מכלי המוצרים שלהם. עם זאת, תוספת של מכונת תיוג חצי אוטומטית אחת, שולחן או מודולרי, יכולה להגדיל את התפוקה בכמעט 500%, ומאפשרת תווית של עד 150 מכולות לשעה.

מכונות תיוג אוטומטיות מלאות גדולות יותר מבחינה פיזית וקצת יותר יקרות מאופציות חצי אוטומטיות, אך הן יכולות לתייג עד 500 מכולות לשעה. עלייה יעילה זו מאפשרת לתייג יותר מוצרים בקצב מדויק אך מהיר לא פחות.

בין אם תארזו קרם, שפתון, בסיס או דחיסות, ציוד התיוג הנכון יצדיק במהירות את עלותו.

איכות

השימוש במכונת תוויות חצי אוטומטית או אוטומטית לחלוטין מעניקה לבעלי חברות הקוסמטיקה וליצרני האריזה אפשרות להניח תווית מעוצבת בצורה מדויקת בכל פעם - וכולנו יודעים שתווית עם עיצוב נהדר ויישום מדויק היא מכרעת. כלי שיווק.

מכונות התוויות מהירות יותר, עקביות יותר ומדויקות באופן עקבי בהשוואה לתווית ידנית. ציוד התיוג הטוב ביותר כולל מייצבים המבטיחים שהתווית ממוקמת באופן שווה ובאותו מיקום שוב ושוב ללא תנועה אנכית או אופקית.

עלות לעומת ערך

אמנם העלות המקדימה של רכישה או השכרה של ציוד תיוג חדש עשויה להיראות מרתיעה, אך חשוב להעריך את כל עלויות הייצור המשפיעות על הפעולה שלך.

למשל, רכישה חד פעמית של ציוד תיוג תהיה פחותה משמעותית מעלות שכירת עובד במשרה מלאה כדי להחיל תוויות על מוצרים. אם כבר יש לך עובדים שמצמידים ידנית תוויות, אוטומציה של תהליך התיוג שלך תפנה אותם לביצוע משימות דחופות והבטלה טובה יותר.

חלק חשוב נוסף במשוואת העלויות הוא הפחתת מוצרים מבוזבזים וליקויים שיורדים מהקו. ציוד התיוג הוא עקבי ואמין, ולכן שגיאות אנושיות מתבטלות ופחות תוויות מוחלפות, מה שחוסך כסף. יש משהו בהבנת היעילות וחיסכון בעלויות לעומת מחיר המזומנים בפועל של הציוד. בסופו של דבר, ערך הציוד גדול מהעלות בדרכים משמעותיות רבות.

הערכת ההתקנה שלך

לפני שתבחר את סוג מכונת יישום התווית שאתה רוצה, דע את יעדי הייצור שלך, הערך את ההתקנה הנוכחית שלך וקבע את גודל המכונה הנכון. זה יעזור לך לבחור תווית שמתאימה לצרכים שלך, משתלבת בצורה חלקה בפעולה הנוכחית שלך, והופכת את התהליך שלך ליעיל יותר.

הפעלת הפקה

כדי להעריך נכון את הצרכים שלך, זהה בבירור את יעדי התיוג והייצור שלך.

התחל על ידי החלטת הכמות והמהירות שאתה מעוניין שהקוסמטיקה שלך תעבור בפס הייצור. ציוד ליישום תוויות מגיע בטווחי מהירות שונים, אז בחרו אחד שמתאים לקצב שהקו שלכם יכול לשמור עליו.

יהיה עליך גם לשקול את זמן ההשבתה הפוטנציאלי שיכול להתרחש בעת שינוי יישומי תיוג (למשל, מעבר מתוויות ידיים למכונה חצי אוטומטית).

כל מכונת תיוג שתבחרו תגיע עם יתרונות וחסרונות, אז חפש תווית שיהיה לך פשוט להתקין, להשתמש ולתחזק אותה.

שטח וציוד

ברגע שיש לך מטרות ברורות בראש לגבי כמות המוצר שתעבור דרך הקו שלך ובאיזו מהירות, חפש ציוד שייכנס לחלל שיש לך ויהיה נגיש בקלות עבור העובדים. שיקולים אחרים כוללים תאימות ציוד קיימת ועיצוב קו אריזה כולל.

פס הייצור שלך כולל מגוון מכונות, כמו מילוי חיבורים, כוסות, ותוויות. לשם היעילות, עדיף לרכוש מכונת תיוג שתואמת את הציוד שכבר ברשותך בכדי למנוע בעיות. זוהי גם הזדמנות מבחינתך להחליט אם ברצונך שמכונת התיוג שלך תתאים בקנה אחד עם המכונות הנוכחיות שלך, או אם אתה מעדיף תווית מתאימה.

עליך לבחור תווית שיכולה להתאים את גודל הייצור עם פס הייצור ככל שהיא מתרחבת ומשתפרת לאורך זמן.

שיקולי מכולה ותווית

מבקבוקי משאבה ועד צנצנות הברגה וכלה בפחונים, ישנם מגוון אפשרויות מיכל לבחירה. תוכלו לבחור מתוך מבחר מיכלים עמידים בפני ילדים ועמידים בפני ילדים העומדים בהנחיות ותקנות אריזה, איטום ותוויות.

ללא קשר לסוג המכולה של החברה שלך, לאחר שתקבע את המידות, הגיע הזמן להחליט על גודל התווית, הסגנון והמיקום. הסוגים הפופולריים ביותר הם תוויות קדמיות ואחוריות, תוויות עטיפה ותוויות שרוול מכווץ.

אם אתה יודע שלבקבוק שלך תהיה צורה יוצאת דופן, תצטרך למצוא מכונת תיוג שיכולה להתאים כראוי תוויות למידות הייחודיות האלה. מכונות תיוג מגיעות במגוון גדלים וסוגים אך אינן בהכרח אוניברסליות לכל יישומי התווית.

מיכלים ותוויות איכותיים

לקבלת מראה חד ומקצועי, בחירה בחומרים איכותיים היא הכרחית. בעוד שהתווית המתאימה יכולה לעשות עבודה נהדרת בסימון המוצרים שלך, אך אם המכלים המשמשים אינם פרימיום, הם עלולים לגרום לבעיות שגורמות למוצר שלך להראות רע.

לא משנה מה תבחרו, וודאו שהמכולות עקביות. פגמים וחוסר עקביות בגודל ובצורה עלולים לגרום למכונת התוויות שלך לקרוא באופן שגוי היכן שיש למקם את התוויות. בדוק את המכולות שלך באופן קבוע אם יש סימנים באיכות ירודה, כך שתוכל לטפל בהם לפני שהם ממולאים ומסומנים כראוי.

איכות התווית היא גורם נוסף שיקבע את התוצאות הכוללות שלך. תוויות קיימות בחומרים רבים ושונים ויכולות להשתמש במגוון דבקים או דבקים כאשר הם מוחלים על המיכלים שלך. תוויות באיכות ירודה רגישות לתקלות בקריעה, מבעבע, מריחה ותפקוד תווי אחר. בחרו מותג תוויות ידוע ואמין, וקחו מחשבה האם אתם מעדיפים מוצר נייר או סינתטי.

סיכום

ככל שתתקדם להגדיל את הייצור שלך, בין אם זה אייליינרים בעפרונות, צלליות קרמיות, שפתון, קרמים, קרמים, קונסילרים, מוצרי שיער וכו ', עם ציוד תיוג מקצועי, זכור את כל ההחלטות שתצטרך לקבל.

  • הערך את קו הייצור הנוכחי שלך. קבע את מספר המכולות הזקוקות לסימון וכן מגבלות על שטח ועיצוב.
  • לאחר שתגדיר כמה יעדי ייצור ויש לך מושג כיצד אתה מתכוון לשלב ציוד תיוג חדש, הגיע הזמן לעשות קניות. רכישת מכונת תיוג תדרוש ממך להשוות בין האפשרויות השונות, כולל חצי אוטומטי, אוטומטי לחלוטין, שולחן, מוטבע או סיבובי. יהיה עליך גם לקחת בחשבון את החומרים שלך (למשל, בקבוק משאבת פלסטיק עם תוויות נייר מבריק) כדי להבטיח שמכונת התיוג שתבחר תפקוד טוב.
  • זכור כי ציוד התיוג שתבחר ידרוש גם תחזוקה שוטפת וטיפול כדי להישאר תפעולי. עליך ליצור קשר עם סוחר מכובד ולקבל מידע על חוזי השירות שלהם ועל זמינות החלקים, כך שיהיה לך את המשאבים הדרושים כדי לשמור על תקינות המכונה החדשה שלך.

כאשר מטפלים בייצור ובאריזה של קוסמטיקה מתחילתו ועד גימורם, חובה שיהיה ציוד תיוג אמין. מבחירת הספקים ועד קניית ציוד האריזה המתאים ביותר, הכל חשוב אם ברצונך לספק מוצר מעולה הפונה לקהל שלך.

השימוש היעיל באוטומציה, כולל מדפסות תוויות ויישומי תוויות, מציע שיפורים משמעותיים בפריון ובפלט. עם זאת, הגדרת מכונת התיוג הנכונה היא המפתח. הקפד להעריך את כל מכונות התיוג הפוטנציאליות לגבי איכות, מהירות ואמינות לפני הרכישה.