מכונת מוליך תווית מכווצת שרוול מכווץ כפולה של נתיב כפול

מכונת יישום תווי שרוול לכיווץ נתיב כפול מעסיקה שני ראשים מסונכרנים והיא יכולה לפעול כראש יחיד או כמכונה רב-תכליתית עם ראש כפול המסוגלת ליישם ולכווץ תוויות שרוול וחותמות כובע בו זמנית על מגוון רחב של עגולים ריקים או מלאים, מיכלים מרובעים, מלבניים וסגלגלים מפלסטיק, זכוכית ומתכת שנמצאים בשימוש נרחב למשקאות, מזון, תרופות, טיפולים אישיים, מוצרים ביתיים, כימיים ומוצרי תעשייה אחרים, יישומי תוויות ראש כפוליים אלה מסייעים ללקוחות לחסוך מקום, תקציב, עלות עבודה ולהגדיל יעילות במקום להשתמש בשתי מכונות מוליך שרוול מכווץ בסגנון ראש ראש יחיד.

מכונת מוליך תווית מכווצת שרוול מכווץ כפולה של נתיב כפול

מכונת מוליך תוויות שרוול עם כיווץ ראש כפול הינה מכונת יישומי תוויות כריכה אוטומטית ייחודית וגמישה לנתיבים, מוליך שרוול התכווצות זה תוכנן במיוחד עבור לקוחות המעוניינים ליישם ולכווץ תוויות שרוול ואטמי כובע על הבקבוקים בו זמנית ולעזור לך. לחסוך תקציב, עלות עבודה, תקציב ולהגדיל את היעילות, אשר ראש מכווץ תווית אחת יכול לא להתמודד. למכונת תיוג לכיווץ נתיב כפול יש שני ראשי שרוולים מסונכרנים עצמאיים, ניתן להריץ אותה כמכונת נתיב אחת או כמכונה רב-תכליתית של נתיב כפול המסוגלת להריץ תוויות שרוול וחותמות כובע בו זמנית כדי להכפיל את יכולת התפוקה שלך. זהו פיתרון מושלם לשרוולי גוף מלא או לשרוולי גוף מלאים עם יישום פס ברור.

מכונת המוליך של תווית התכווצות לשרוול ראש כפול מיוצרת עם נירוסטה 304 ומאפשרת למכונה לפעול ברוב סביבות הייצור, רכיבים אלקטרוניים קריטיים ובקרות PLC מיוצרים על ידי סימנס, מיצובישי, עומרון שניידר ומותג מפורסם בעולם, תווית מבוקרת סרוו, PLC מבוקרת. גלילי כונן, וגלגלי ירי תוויות לספק אספקת שרוול התכווצות מדויקת ועקבית, מכלול חותך מונע סרוו לארבעה להבים לחיתוכים מדויקים מהירים, גרוטאות נמוכות, העיצוב המודולרי של חותך ייחודי מאפשר החלפת להבים קלה או שינויים מהירים ללא כלים. לתיבות חותך אחרות בעת שינוי תבנית התווית או גודל המכולה, קופסאות החותך משתמשות בלהבי שירות נפוצים ובמחיר סביר שניתן למצוא בחנות חומרה מקומית, השינוי המהיר להחלפה ממזער את זמן ההשבתה ממיכלים בגודל אחד למשנהו, ריצות המוצר נשלטות על ידי PLC מתוכנת עם לוח הבקרה HMI ידידותי למשתמש.

הקדמה קצרה

1) מכונת תיוג השרוול מותאמת אישית כך שתענה על הדרישות המדויקות של היצרנים והספקים. זה יכול להיות מיושם עצמאי או משולב בשורה ומהירויות ציוד מילוי תואמות.

2) מסגרת הציוד היא על רתך התפר, חלק נירוסטה כיתה מזון. בסיס יציב זה יכול להפחית את התנועה והרטט למינימום מוחלט, וכך להבטיח תיוג עקבי ומדויק.

3) מישור ראש חותך היחידה חל על המכולה של ~ 30 מ"מ -130 מ"מ. אתה אף פעם לא צריך לשנות או לנקות באגים. חוץ מזה, הוא מצויד במסך ייחודי של מגע עם מכונה אנושית, כלומר חיפוש אוטומטי של מיקום מקורי, כמו גם בטיחות ונוחות שמקדימים מוצרים מולדים אחרים.

4) עם גובה סביר, זה נוח לתקן את התינוק. אתה רק צריך ללחוץ עליו קלות. יתרה מכך, התווית תאתר ותאתר אוטומטית. החלפת התווית קלה ונוחה. חוץ מזה המקום החתוך הוא מדויק לחלוטין.

5) מנוע צעד החותך החדש שתוכנן במהירות שפעולתו מדויקת. החיתוך מסודר וההתכווצות מושלמת. עיצוב זה משתף פעולה עם מיקום מסונכרן התווית, מבנה מאפשר את הדיוק של מיקום החיתוך בתוך 1 מ"מ.

מכונת מוליך תווית מכווצת שרוול מכווץ כפולה של נתיב כפול

מפרט טכני

מספר דגםSLM-150-2SLM-250-2SLM-350-2SLM-450-2
טווח מהירות150x2BPM250x2BPM350x2BPM450x2BPM
צורת מיכלמיכלים עגולים, מרובעים, מלבניים וסגלגלים עם קווי מתאר
סוג מיכלזכוכית, פלסטיק ומתכת
חומר תווית שרוולPVC, PET, OPS, & OPP
עובי החומר0.03-0.13 מ"מ
ממדי מיכל28-125 מ"מ
גובה מיכל50-305 מ"מ
שרוול שכב25-200 מ"מ
אורך חתך שרוול38-305 מ"מ
גודל הליבה5 ″ - 10 ″ מתכוונן
סליל מלא מחוץ לקוטר500 מ"מ
אספקה חשמלית220V 50 / 60Hz 1 / 3PH; 380V 50 / 60Hz 3PH
ממד מכונה3 × 1.2 × 2.1M3.2 × 1.2 × 2.1M3.8 × 1.2 × 2.1M3.8 × 1.2 × 2.1M