מכונת תיוג שרוולי התכווצות בקבוק מים מינרליים אוטומטית

יישום

מערכת השרוול הינה מערכת תיוג שרוולי כיווץ אוטומטית לחלוטין למריחה וכיווץ של תוויות שרוול גוף מלא או רצועות ניכרות של טמבל על מגוון סוגי מיכלים עגולים, מרובעים, מלבניים וסגלגלים עם ובלי קווי מתאר.

כל מערכת שרוולים כוללת מוליך שרוול, מודול מנהרה מכווץ אחד או שניים, (תלוי ביישום), מחולל קיטור ומסוע נירוסטה להובלת מכולות דרך המערכת.

מערכת השרוול מוצעת ונמכרת כמערכת משולבת על מנת להבטיח יישומים מוצלחים עבור לקוחותינו.

מכונת תיוג שרוולי התכווצות בקבוק מים מינרליים אוטומטית

מכונת תיוג שרוול אוטומטית

שידור מסונכרן, כל שינוי בחגורת השידור יסתיים במהירות. בהשוואה לסוג הרב-שכבתי המסורתי שהשינוי והתחזוקה שלו זקוקים ליותר משש שעות, התחזוקה שלו קלה ותחזוקה פשוטה, ולכן זה לא משפיע על הייצור.

עיצוב מטוס ראש חותך יחידה בסין החלים על המכולה של 28 מ"מ -160 מ"מ. לעולם לא תצטרך לשנות או לנקות באגים. יש לו גם מסך מגע אנושי-ייחודי בעל מגע קל, כלומר חיפוש אוטומטי של מיקום מקורי, כמו גם בטיחות ונוחות שמקדימים מוצרים מולדים אחרים.

מטוס הזנת תוויות מתכווץ כפול, גובה סביר שנוח לתקן את התווית; דמות אוטומטית של מיקרו-מחשב המונעת חקיקה והתאמה. אתה רק צריך ללחוץ עליו קלות, התווית תאתר ותאתר אוטומטית. החלפת התווית מהירה ונוחה. חוץ מזה, מקום החיתוך הוא מדויק לחלוטין.

ציוד הזנת תוויות: נהיגה מסונכרנת לשלוט באספקת התווית, יכולת האספקה היא 90 מטר לדקה, מטוס אספקת התווית בנפח הוא 500 מ"מ, הקוטר הפנימי של צינור הנייר יהיה 4 ', 8', 10 '. התצורה של הזנת התווית היא יציב המאפשרים את אורך התווית המדויק ואת האספקה המהירה והיציבה של התווית.

העמוד המרכזי חל על מבנה תוויות הצילום שלב אחר שלב והמהירות היא 150B לדקה.

ראש החותך המעוצב החדש משתמש צעד אחר צעד במנוע המנוע אשר המהירות גבוהה, הפעולה מדויקת, החיתוך מסודר וההתכווצות יפה. עיצוב זה שיתף פעולה עם מבנה המיקום המסונכרן של התווית מאפשר דיוק של מיקום החיתוך בתוך 1 מ"מ.

לחצן עצירת חירום רב-נקודה מאפשר עצירת חירום במיקום הנכון לאורך הייצור שהבטיח ייצור בטוח.

מכונת תיוג שרוולי התכווצות בקבוק מים מינרליים אוטומטית

מנהרת התכווצות קיטור

במקרה של בקבוקים עגולים שונים ולא סדירים, בקבוקים מרובעים ובקבוקים שטוחים וכו ', קל להתאים ולתחזק את התנור מכווץ הקיטור בסגנון החדש. יש לו כיווץ אפילו. חלוקת תוף הקיטור בלחץ נמוך ודרך הקיטור של קיטור הם אחידים ומעוצבים עם צינור חלק. הזרבובית מחולקת להיות מתכווננת לשלושה קטעים ואת הגובה, המיקום ופלט האדים של כל קטע ניתן לכוונן בהתאמה כדי להשיג את כיווץ מושלם. כל המכונה עשויה מפלדת אל-חלד עם שמירה על חום, מה שלא רק חוסך את אנרי, אלא גם תואם את תקן הבטיחות הבינלאומי. מגש ההפשרה מנירוסטה אוסף מים מעובים. נוחות של הפעלה קלה ותחזוקה נמוכה.

תכונות של מחולל קיטור

המים מוזרמים לסדרת גנרטור החימום החשמלי האוטומטי לחלוטין על ידי משאבת מערבולת פוטנציאלית בלחץ גבוה עשויה נחושת עם זמן אספקת מים קצר ושירות עמיד. כדור צף למפלס נוזל קבוע במיכל המים כדי לשלוט באופן אוטומטי על כניסת המים. מערכת העבודה נשלטת אוטומטית. לאחר חיבור אספקת המים ואספקת החשמל למשך 5 דקות בערך, הוא יכול להוציא את הקיטור ברציפות ביעילות עבודה גבוהה.

הפרמטר הטכני העיקרי של הציוד

פריטמכונת תיוג שרוולים
קיבולת150 סל"ד (מבוסס על 500 מ"ל)
FPYיותר מ 99.9%
יעילות פרודוקטיבית שלמהיותר מ 95% (חישוב של 24 שעות)
קוטר ישים של בקבוק28mm-125mm
אורך תווית ישים30 מ"מ -250 מ"מ
עובי ישים של התווית0.027 מ"מ -0.13 מ"מ
חומר תוויתPVC, PET, PS
תווית נפח בקוטר הפנימי≥4 "(101.6 מ"מ)
תווית נפח בקוטר חיצוני≤500 מ"מ
מתחAC380V, 50HZ, שלב 3
פלט מכונת שרוול תווית3KW
תפוקת מנהרת התכווצות קיטור0.37 קילוואט
תפוקת מחולל קיטור18 קילוואט
לחץ אדים1-8 ק"ג / סמ"ק
צריכת אוויר בקיטור<25 ק"ג לשעה
ממד המכונהמכונת שרוולי תוויות: L2000 * W1100 * H2000mm
מִשׁקָל750