מכונת תיוג מדבקות אוטומטית לחלוטין לבקבוק זכוכית דביק

מכונת תיוג בקבוקים עגולה זו משמשת בדרך כלל לתווית בקבוקים גליליים המשמשים בעיקר למספר סוגים של משקאות, כימיקלים, תרופות וכו '. יש לה מבנה חזק וקומפקטי, קל לתפעול ופשוט לתחזוקה למשתמשים. המנוע החסון והעמיד של דגם זה נשלט על ידי מעבד המיקרו האחרון. זה יכול גם להניע במהירות ובמדויק את ראש התיוג, כמו גם את הבקר להעברת התוויות.

יתר על כן, היא משלבת גם את מערכת השליטה הפופולרית של סימנס Plc; ואת הממשק האנושי הפשוט ניתן להפעיל באנגלית כמו גם בשפה הסינית. יתר על כן, אינך צריך להחליף את חלקי המכונה עבור בקבוקים בגודל שונה, מכיוון שיש לו סט ניתוק רב תכליתי. יש לה אפילו מערכת עזרה מקוונת מודרנית ביותר, המאפשרת למשתמשים לתקשר בפועל עם הציוד. מערכת חדשה זו מאוד ידידותית למשתמש והעובדים יכולים פשוט להשתמש בניסוחים פשוטים על מנת להפעיל את המכונה. חוץ מזה ציוד זה יכול לפעול בצורה חלקה וכל הזמן במשך מספר שעות.

מכונת תיוג מדבקות אוטומטית לחלוטין לבקבוק זכוכית דביק

יש לו מהירות תיוג של עד 120 בקבוקים בדקה אחת, ודיוק תיוג מאוד. ואילו רוחב התווית המרבי הוא 140 מ"מ, וניתן להגדיל אותו גם במידת הצורך. יתר על כן, מודל רב-תכליתי ואלגנטי זה של מכונת תיוג בקבוקים עגולה יכולת לתייג בקבוקים בקוטר שנע בין 30 ל -110 מ"מ. יתר על כן, לציוד גליל תוויות בקוטר פנימי של סביב 75 מ"מ, ואילו הקוטר החיצוני של גליל התווית הוא סביב 350 מ"מ. יש לו גם מערכת חישה מבוססת סיבים אופטיים לתוויות ומכולות. מכונה זו מתאימה מאוד להחלת תוויות על בקבוקים עגולים עשויים מסוגים שונים של חומרים כגון זכוכית, פלסטיק, HDPE, LDPE, PET וכו '.

הקדמה קצרה

1.1 בנייה כבדה משתמשת ברכיבי כונן גדולים במיוחד בשילוב מסגרת בסיס מאלומיניום ונירוסטה לשנים אמינות.

1.2 קיימות מערכות הזנת מוצרים שונות המספקות ריווח ומכוונות מדויקים למוצרים. ניתן להשתמש בו באופן עצמאי או משולב במהירויות ציוד מילוי תואם.

1.3 יישומים מתקדמים מונעי מיקרו-דריכה מומנטיים גבוהים כוללים יכולת קיזוז ויכולת מעקב מהירה ליישום מדויק ואמין של מגוון רחב של חומרי תווית.

1.4 מיועד ליישום של תוויות פנל קדמי ו / או אחורי עם יכולת לתייג מיכלים עגולים, מרובעים, סגלגלים או מלבניים.

מכונת תיוג מדבקות אוטומטית לחלוטין לבקבוק זכוכית דביק

פרמטר טכני

לאפריטנתוני פרמטרים
2מֵמַדL 2100mm * W 900mm * H 1500mm
3מתח220V / 50Hz
4כּוֹחַ1200 וואט
5קיבולת ייצור0-40 מ '/ דקה
7ליבת גליל תווית76 מ"מ
8קוטר גליל התווית350 מ"מ
9רוחב התווית10 ~ 110 מ"מ (ניתן להתאים אישית גודל מיוחד)
10אורך התווית20 ~ 360 מ"מ (ניתן להתאים אישית גודל מיוחד)
11קוטר בקבוק30 ~ 90 מ"מ (ניתן להתאים גודל מיוחד)
12גובה בקבוק30 ~ 200 מ"מ (ניתן להתאים אישית גודל מיוחד)